عیدانه شبکه فارس در سالروز میلاد حضرت علی (ع)

صدا و سیمای مرکز فارس با برنامه‌های شاد در روز میلاد امام علی (ع)، میهمان خانه‌های استان فارسی‌ها می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: کارکنان حوزه پیام این مرکز در بخش‌های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی تلاش می‌کنند که در روز پنج شنبه ۷ بهمن ماه مصادف با سیزدهم رجب، به مناسب میلاد مولای متقیان، امام علی (ع)، شادی میهمان خانه استان فارسی‌ها شود.

سید تقی سهرابی با بیان این که همه حوزه‌های پیام از نخستین ساعات این روز برنامه‌های شاد و متنوعی دارند افزود: سیمای مرکز فارس با پخش ویژه برنامه ترکیبی صبح پارسی با حضور مهمانان، کارشناسان و اجرای وله و سرود برنامه‌های خود را آغاز می‌کند.

او گفت: ویژه برنامه کاشانه مهر با مدت ۹۰ دقیقه، دیگر برنامه‌ای است که سعی می‌کند با حضور کارشناسان، خواننده و پخش سرود، در شادی بخشی به مردم در روز میلاد امام علی (ع)، سهیم باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به ویژه برنامه‌های کودکان ادامه داد: گمپ گلا برنامه‌ای است که به زبان کودکانه، مولای متقیان و ویژگی‌های آن امام همام را بیان می‌کند.

سهرابی افزود: برنامه زنده ترکیبی دلگشا از ۵ تا ۷ بهمن، هر شب به مدت ۷۰ دقیقه با حضور کارشناسان و پخش وله و حضور خواننده‌های مطرح، شادی را به خانه‌های استان فارسی‌ها می‌آورد.

او گفت: اجرای مسابقه با اهدای جوایز ارزنده، معرفی کتاب‌های مرتبط با ویژگی‌های اخلاقی امام علی (ع)، برگزاری پویش پدران آسمانی با قالب برنامه‌های کاربرساخته و پخش فیلم‌های طنز مستربین پلیس می‌شو و مومیایی ۳، مولودی خوانی، هم خوانی، وله و سرود‌هایی با مضامین میلاد امام علی (ع)، از دیگر برنامه‌های سیمای مرکز فارس در روز میلاد مولای متقیان است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با بیان این که حوزه صدای مرکز فارس هم برنامه‌های مختلفی برای روز میلاد امام نخست شیعیان دارد افزود: دو ویژه برنامه با موضوع میلاد امام علی (ع) از رادیو فارس پخش خواهد شد.

سهرابی گفت: این دو برنامه شامل پسین دل گشا و نارنجستان است که پسین دلگشا روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت و نارنجستان از ساعت ۹ تا ۱۱ روز پنج شنبه به روی آنتن می‌رود.

او گفت: برنامه‌های کوچه باغ ترانه گذر ۴ فصل، پیام رادیو فارس، مثل سایه مثل کوه، اسیر دل ها، دور عاشقان، سایه آفتاب، راه کار و میان برنامه‌هایی همچون سرود، مولودی و طنز مرتبط با میلاد امام علی (ع)، از دیگر برنامه‌های حوزه صدای مرکز فارس در این روز مبارک است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس افزود: کارکنان حوزه فضای مجازی با تولید ۵ استوری ویژه صفحات مجازی با موضوعات جشن میلاد امام علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر، سعی دارند سهمی در شادی مردم استان فارس در این روز داشته باشند.

سهرابی گفت: طراحی صفحه و بنر ویژه ماه رجب و میلاد امام علی (ع) تارنمای مرکز فارس با قابلیت اتصال به آرشیو تولیدات مرکز فارس، تقطیع و گلچین برنامه‌های سیما و صدا و انتشار در فضای مجازی و توزیع و انتشار تولیدات کاربرساخته همچون گروه‌های سرود آباده و گراش از دیگر برنامه‌های حوزه فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس در روز میلاد مولای متقیان است.

او با اشاره به جایگاه خبر در اطلاع رسانی و انعکاس شادی شیعیان در روز میلاد امام علی (ع) گفت: پخش گزارش‌های خبری و تولیدی تهیه شده توسط خبرنگاران و گزارشگران معاونت خبر صدا و سیمای مرکز فارس به همین مناسبت، بخشی از تلاش کارکنان این معاونت است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با بیان اینکه ۵۵ خبرنگار آزاد صدا و سیمای مرکز فارس در ۳۶ شهرستان شادی مردم در روز میلاد نخستین امام شیعیان را پوشش می‌دهند افزود: تلاش کارکنان حوزه خبر از دو بخش خبری ساعت ۲۰ و ۴۵ و ۲۳سیما و ۱۶ رادیو، به سمع و نظر مردم فارس می‌رسد.

سهرابی افزود: دبیران و سردبیران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس نیز با انتشار خبرها، گزارش ها، تصاویر و عکس‌های تهیه شده در این معاونت از شادی مردم در این روز، سهمی در انتقال شیوه و سبک زندگی پیروان امام علی (ع) داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس تاکید کرد: پخش این برنامه‌ها گوشه‌ای از ارادت کارکنان سیمای شبکه فارس به اهل بیت علیهم السلام است.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر