پروژه انتقال آب به شهر جم، یک پروژه حیاتی است

استاندار بوشهر گفت: پروژه انتقال آب به شهر جم یکی از کار‌های بزرگی که در حال انجام است و تلاش می‌کنیم این پروژه حیاتی را به سرانجام برسانیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر در جلسه کمیته توسعه مدیریت استانداری با قدردانی از تلاش مدیران ستادی و کارشناسان دفاتر مختلف در بخش‌های مختلف عنوان کرد: برنامه ریزی و داشتن نظم پیش شرط مهم برای توسعه در بخش‌های مختلف است، لذا سازمان بدون نظم و برنامه ریزی به هیچ پیشرفتی نمی‌رسد.

او تاکید کرد: اگر بخواهیم مسیر توسعه را دنبال کنیم باید نظم و انضباط را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در این زمینه استانداری باید الگوی سایر دستگاه‌های اجرایی باشد.

استاندار بوشهر بیان کرد: وجود نظام ارزیابی کارآمد در کشور ضروری است، با بررسی و ارزیابی اقدامات صورت گرفته می‌تواند به ادامه روند توسعه و پیشرفت امیدوار بود.

گراوند گفت: اساسی‌ترین وظیفه استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی، ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است و در این مدت تلاش و همت خود را برای این منظور به کار گرفتیم.

او ادامه داد: در حوزه عمرانی در استان اقدامات بسیار خوبی انجام شد و برخی از اقدامات در کشور بی سابقه بود، نمونه آن ساخت بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی شهدای هسته‌ای در مدت ۳.۵ سال بود، ضمن اینکه یکی از کار‌های بزرگی که در استان در حال انجام است و با تکمیل آن معجزه‌ای صورت خواهد گرفت، پروژه انتقال آب به شهر جم است و تلاش می‌کنیم این پروژه حیاتی را به سرانجام برسانیم.


بیشتر بخوایند


استاندار بوشهر تاکید کرد: اقدامات انجام شده در استان در سخت‌ترین شرایط مالی قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست، لذا مستندسازی از این اقدامات یک ضرورت است.

در پایان این نشست فرمانداری‌های تنگستان، دشتی و جم به عنوان فرمانداری‌های برتر در ارزیابی عملکرد استانداری تجلیل شد، ضمن اینکه مدیران کل امور بانوان و خانواده، مدیریت بحران و دفتر برنامه ریزی و تحول اداری استانداری به عنوان دفتر نمونه استانداری معرفی و از ایشان تقدیر شد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر