بسته اخبار حوادث امروز ۱۳ اسفند ماه ۹۹؛

صدور حکم میلیاردی برای قاچاق جو وارداتی در اردبیل/ کشف مواد ضد عفونی کننده و الکل در اردبیل

مهمترین حوادث استان اردبیل در روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مهمترین حوادث استان اردبیل در روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

صدور حکم محکومیت ۳.۴ میلیاردی برای قاچاق جو وارداتی در اردبیل

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از رسیدگی به تخلف یک شرکت تعاونی به دلیل قاچاق جو و جریمه ۳.۴ میلیارد ریالی متخلف خبر داد.

علی رحیمی آذر گفت: بر اساس گزارش‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تخلف خرید و فروش کالا برخلاف ضوابط تعیینی دولت جو وارداتی به مقدار ۷۵ هزار کیلوگرم از سوی یک شرکت تعاونی، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

او اظهار کرد: شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی و احراز تخلف، شرکت تعاونی را به پرداخت ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

کشف مواد ضد عفونی کننده و الکل در اردبیل

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان اردبیل گفت: به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و جلوگیری از عرضه کالا‌های تقلبی و غیر بهداشتی، اکیپی متشکل از پلیس امنیت اقتصادی استان و بازرسین این سازمان در قالب گشت مشترک از واحد‌های تولیدی مواد ضدعفونی کننده و الکل بازرسی به عمل آوردند که در این بازرسی مقداری الکل در دبه‌های ۲۰ لیتری، فاقد هویت و هرگونه مارک کشف و ضبط شد.

یوسف شهباززاده افزود: الکل کشف شده در بطری‌های کوچک پر و با مارک آرتاکل روانه بازار می‌شد در حالیکه واحد مذکور فاقد هرگونه پروانه بهره برداری و تولیدی می‌باشد بنابراین تخلف تقلب به ارزش ریالی آن ۶۳ میلیون ریال محرز، برگ گزارش بازرسی تکمیل و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر