روستا‌های هدف گردشگری استان سمنان شناسانده می‌شوند

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه در راستای سفر ایمن و جذب گردشگر نوروزی در استان تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: روستا‌های هدف گردشگری شناسانده می‌شوند.

حمیدی با بیان اینکه روستاهای هدف گردشگری استان سمنان شناسانده می‌شود، ابراز کرد: برای ایام نوروز و جذب هر چه بیشتر گردشگران ۴۰ تابلو برای معرفی داشته‌ها و ظرفیت‌های گردشگری روستایی در استان سمنان تهیه شده است.

وی با بیان اینکه این تابلو ها با هدف افزایش ماندگاری مسافران، کاهش خستگی و در نتیجه خواب آلودگی و کاهش تصادفات جاده‌ای ساخته و نصب خواهد شد، افزود: این تابلوها با همراهی دهیاران استان طی روزهای باقی مانده از سال به خصوص در کریدور اصلی تهران- مشهد نصب خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار سمنان در پاسخ به سوالی درباره مسکن ملی و آخرین وضعیت آن در سراسر استان نیز، توضیح داد: به متقاضیان مسکن ملی در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر که وجه مورد نظر در طرح مسکن ملی را واریز کرده اند، زمین اعطا خواهد شد.

حمیدی تاکید کرد: پیش پروانه شهرداری برای ساخت مسکن مورد نیاز مردم در این شهرها صادر نیز شده است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی ۶۰ واحد مسکونی در سراسر استان تنها در همین یک هفته اخیر و در فاصله بین دو نشست شورای مسکن استان آغاز شده است، تاکید کرد: کار مسکن ملی در استان تسریع شده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر