مربی آلومینیوم: از بچه ها ممنونم که ۵ گل خوردیم

فاضلی گفت: از بچه‌های تیم تشکر می‌کنم که ۵ گل خوردیم و کمترین گل خورده را داریم.

 وحید فاضلی مربی تیم فوتبال آلومینیوم در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نفت آبادان در خصوص این بازی و برد تیمش اظهار داشت: به بازیکنان تیم و تیم محترم نفت خسته نباشید می‌گویم. از بچه‌های تیم تشکر می‌کنم که ۵ گل خوردیم و کمترین گل خورده را داریم. برای ما خیلی مهم است که بازیکنان تلاش می‌کنند و با دل و جان برای مردم می‌جنگند. درباره بازی باید بگویم روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم و روی همان‌ها به گل رسیدیم. ما روی این گل‌ها کار کردیم. بچه‌ها می‌دانند در بالای جدول می‌توانند تثبیت داشته باشند.

وی درباره فعالیت آلومینیوم در نقل و انتقالات ادامه داد: ما بهترین بازیکنان لیگ را در اختیار داریم، اما برای تقویت بیشتر چند بازیکن گرفتیم. باید از مدیریت باشگاه برای تلاش‌های شان تشکر کنم. بازیکنان جدید امروز برای ما بازی کردند. موضوع مهمی که در بازی امروز وجود داشت این بود که ما در نیمه دوم ۵ بازیکن زیر ۲۳ سال داشتیم. امیدوارم این روند در ادامه هم وجود داشته باشد.

مربی تیم آلومینیوم با انتقاد از اشتباهات داوری در بازی‌های این تیم گفت: امیدوارم کمیته داوران توجه بیشتری به داوران خود داشته باشد. کوپال ناظمی داور خیلی خوبی است. در صحنه پنالتی نفت، او نقطه کرنر را نشان داد، اما کمک داور پنالتی گرفت! حتی بازیکن نفت می‌رفت که کرنر بزند! بازیکن نفت حتی درباره صحنه گل هم گفت که با دست گل زدم. امیدوارم اشتباهات داوری که در این ۳ هفته برای ما وجود داشت دیگر به پایان برسد. درخواستی که ما داریم این است که سریال اشتباهات داور علیه تیم ما تمام شود. البته اشتباهات داوری همیشه هست، اما نباید از حالت استاندارد خارج شود.

فاضلی ادامه داد: کمک داوران نقش مهمی ایفا می‌کنند. همان طور که ما فیلم بازی‌های خود را می‌بینیم و اشتباهات خود را برطرف می‌کنیم داوران هم باید اشتباهات خود را کمتر کنند. ۳ هفته است که این گونه گل می‌خوریم. دروازه بان ما بعد از بازی از اینکه کلین شیت نکرده بود بسیار ناراحت بود. اگر این اشتباهات در این چند هفته رخ نداد الان با ۵ گل خورده در ۱۷ بازی بهترین اتفاق را در تاریخ فوتبال ایران رقم زده بودیم. این آمار‌ها البته برای ما مهم نیست، اما برای رزومه بازیکنان بسیار مهم است.

وی درخصوص محمود قائد رحمتی و مصدومیتش تصریح کرد: ما به او استراحت دادیم و تلاش می‌کنیم تا نه فقط برای بازی با پرسپولیس بلکه برای بازی‌های آینده او را در اختیار داشته باشیم.

مربی تیم آلومینیوم در مورد عقب نشینی این تیم در دقایقی از بازی گفت: بعد از مصدومیت احسان حسینی و گلی که خوردیم تمرکز تیم برای دقایقی از دست رفت، اما تا شرایط را جمع کنیم تیم عقب نشست. در ادامه شرایط بهتر شد و گل سوم را زدیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار