رحمتی: گلی که از نفت خوردیم با دست بود

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: گلی که از نفت آبادان خوردیم با دست بود و واقعا در ۳-۴ هفته قبل از داوری ضرر کردیم.

مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: اظهار داشت: در حساس‌ترین برهه لیگ برتر هستیم. همه بازی‌ها سخت و نزدیک به هم است. در این برهه زمانی ۴ بازی حساس در لیگ و یک بازی حساس در جام حذفی داریم.

وی افزود: فردا با پرسپولیس و بعد با مس رفسنجان، تراکتور، سپاهان و یک بازی هم در جام حذفی داریم که حساسیت‌ها خاص خودش را دارد. در هفته گذشته سعی کردیم به بازیکنان کاملا شرایط موجود، بازی‌های حساس و نزدیک به هم را تفهیم کنیم. خداراشکر بازیکنان من نشان دادند به بلوغ فکری و تکامل تاکتیکی رسیده‌اند. شرایط را به خوبی درک می‌کنند. این را در بازی‌های قبل نشان داده اند.

رحمتی گفت: فردا با تیمی بازی داریم که کادر فنی و بازیکنان خیلی خوب در سطح ملی دارد. ولی آلومینیوم هم نشان داده در بازی‌های بزرگ خوب کار می‌کند. تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم که یک فوتبال زیبا را به نمایش بگذاریم. با توکل به خدا و همت بچه ها، ان شاالله از زمین سربلند بیرون بیاییم.

سرمربی آلومینیوم اراک در مورد تقابل با پرسپولیس یحیی گل محمدی، عنوان کرد: من از بچگی در مدرسه شاگرد یحیی گل محمدی بودم. افتخار این را داشتم که در تیم پدیده شاگرد او باشم. از این لحاظ حساسیتی نداریم. سال قبل هم در حساس‌ترین در جام حذفی با هم بازی کردیم. دور رفت لیگ امسال بازی کردیم. مشکلی نداریم. سعی می‌کنیم تمام انرژی‌مان را در زمین بگذاریم و تمام تمرکزمان روی بازی باشد. تنها نگرانی من و هر مربی دیگری که اگر فردا با تیم پرسپولیس بازی داشت اتفاقات بازی قبل پرسپولیس و مسائل داوری آن بازی است. هر مربی دیگری هم جای من نشسته بود این نگرانی را داشت. در سه چهار بازی گذشته به اندازه کافی از داوری ضرر دیده‌ام. بازی با فولاد یک گل صددرصد آفساید، بازی با هوادار توپی که یک مترونیم بیرون ۱۸ قدم خطا شده بود و برای حریف پنالتی گرفتند.

وی افزود: بازی قبل متاسفانه به دلیل اینکه صداوسیمای استان مرکزی و شهر اراک یک دوربین داشت، تصویر کاملا مشخص نبود، اما داور یک پنالتی که اصلا پنالتی نبود را داور نگرفت ما کمک داور دوم اعلام کرد. گلی هم که از نفت آبادان خوردیم با دست بود. واقعا در ۳-۴ هفته قبل از داوری ضرر کردم و تمام هم و غم ما این است که فردا بعد از ۹۰ دقیقه بهترین فرد زمین داور باشد. ان شاالله هیچ مشکلی برایش به وجود نیاید. ما هم تلاش می‌کنیم اتفاقی نیفتد. امیدواریم فردا عدالت رعایت شود.

رحمتی در مورد شرایط آلومینیوم اراک و اینکه بهتر گلزنی می‌کند وبه بازی‌ها بر می‌گردد، عنوان کرد: قول و قراری که از ابتدای فصل گذاشتیم این بود که در تیم تغییر و تحول ایجاد کنیم. بازیکنان جوان زیادی آوردیم و سعی کردیم به آن‌ها بازی بدهیم. جوانگرایی ما فقط شعار نبوده، این مساله زمان می‌برد. ابتدای فصل هم همین بازی‌هایی که نام بردم را پشت سرهم داشتیم. مقداری دچار مشکل شدیم، ولی رفته رفته با هماهنگی بازیکنان توانستیم نتایج بهتری بگیریم. روند صعودی خوبی داشتیم که با تعطیلات جام جهانی مواجه شدیم. بازیکنان از شرایط بازی دور شدند. بازی بدون تماشاگر کیفیت آنچنانی ندارد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر