میانگین ۱۶۰۰ تردد در باند جنوبی بزرگراه امام رضا (ع) انجام شد

مدیرکل راهداری جاده ای استان سمنان بابیان اینکه میانگین یک هزار و ۶۰۰ تردد در باند جنوبی بزرگراه امام رضا (ع) انجام شد، گفت: این آمار توسط دستگاه‌های تردد شمار ثبت شده است.

احسان منصور کیایی   در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی سمنان ضمن بیان اینکه با توجه به در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان سفرهای نوروزی کمی زودتر از موعد آغاز شده است، ابراز داشت: طی سه روز پایانی سال با حجم زیادی از ترددها مواجه شدیم که به دلیل حرم علی بن موسی الرضا (ع) بیشترین ترددها در این مسیر به سمت مشهد صورت گرفته است.

وی ضمن بیان اینکه طی بازه مذکور میانگین در هر ساعت بیش از یک هزار و ۶۰۰ تردد در باند جنوبی امام رضا (ع) انجام شده است، افزود: این ترددها توسط دستگاه‌های تردد شمار سطح استان سمنان به ثبت رسیدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان ضمن بیان اینکه طی سه اخیر بیش از شش هزار و ۲۰۰ نفر از مسافران نوروزی وسایل نقلیه عمومی را برای سفرهای برون استانی انتخاب کردند، ابراز داشت: ۷۴۲ سفر با استفاده از اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه ثبت شده است.

منصور کیایی ضمن بیان اینکه بیشترین ترددها در تاریخ ۲۸ اسفندماه ثبت شده است، تصریح کرد: هر ساعت نزدیک به یک هزار و ۸۵۰ وسیله نقلیه باند جنوبی بزرگراه امام رضا (ع) و ۷۲۸ خودرو باند شمالی این بزرگراه را برای تردد انتخاب کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار