۱۱ رازی که مردان در دل دارند، ولی نمی‌گویند

۱۱ سوالی که مردان می‌خواهند، ولی نمی‌گویند، چیز‌هایی وجود دارد که مرد‌ها از شما می‌خواهند، اما هیچ گاه در مورد آن‌ها به شما چیزی نمی‌گویند.

درک این موضوع که چرا نیاز‌های خود را به زبان نمی‌آورند کمی سخت به نظر می‌رسد.

در صورتی که اگر در مورد آن‌ها حرف بزنند هم برای شما و هم برای خودشان همه چیز خیلی ساده‌تر خواهد بود. یکی از دلایلی که آن‌ها در مورد این مسائل حرف نمی‌زنند این است که فکر می‌کنند نیازی به گفتن آن‌ها نیست و ما خودمان باید این چیز‌ها را بدانیم.

در صورتی که خیلی وقت‌ها ما نمی‌دانیم که خواسته آن‌ها چیست. خوب، حالا ببینیم این خواسته‌ها چه چیز‌هایی هستند.

۱. احترام

یکی از مهمترین چیز‌هایی که آقایان در زندگی از خانم‌ها انتظار دارند احترام است. اگر شک دارید از همسرتان بپرسید و خواهید دید که چه جوابی به شما خواهد داد.

این خواسته، با وجود اینکه شاید مهمترین خواسته یک مرد از زن زندگی اش باشد، از آن چیز‌هایی است که هیچ وقت در مورد آن حرفی به شما زده نمی‌شود. حالا این احترام چه چیز‌هایی را در بر می‌گیرد؟

خیلی ساده است، احترام به افکار، عقاید، رفتار و احساسات آنها. این که فکر کنید آن‌ها مهم هستند و این موضوع را در رفتارتان نیز نشان دهید.

۲. تحسین

چیزی که همراه با احترام باید وجود داشته باشد تحسین است. مرد‌ها عاشق تحسین شدن هستند، اما به یک شرط، این تعریف و تمجید باید واقعی باشد. آن‌ها یک رادار مخفی دارند که هرنوع تعریف متملقانه و غیر صمیمی را کشف می‌کند.

برای همین سعی کنید اگر می‌خواهید او را مورد تعریف و تمجید قرار دهید در مورد چیز‌هایی باشد که حقیقت دارند و واقعا در مورد او تحسین می‌کنید، در این صورت است که او را به روی ابر‌ها خواهید برد.

۳. همراهی

مرد‌ها از همراهی زنی که برایش اهمیت قائل هستند لذت می‌برند. او دوست دارد هنگام انجام کار‌هایی که از آن‌ها لذت می‌برد با او همراه باشید، مسابقه تیم فوتبال مورد علاقه اش را همراه با او ببینید و برنامه تلویزیونی دلخواهش را در کنار او تماشا کنید.

نکته مهم این است که او می‌خواهد زمانش را با شما بگذراند. البته نباید فراموش کرد که او به تنهایی و وقت گذراندن با دوستانش نیز نیاز دارد، ولی خوب به بودن در کنار شما نیز نیاز دارد، پس برای همراهی با او زمان بگذارید، حتی اگر گاهی کاری که می‌کنید زیاد باب میلتان نباشد.

۴. به خودتان برسید

مرد‌ها از اینکه زن زندگیشان برای خودش وقت بگذارد و زیبا به نظر برسد لذت می‌برند. برای این کار لازم نیست مانند ستاره‌های هالیوودی باشید، تنها کافی است کمی تلاش کرده و به خودتان برسید تا از نظر او عالی و بی نظیر شوید.

زمانیکه در انتظار او هستید کمی وقت صرف کنید و آرایش کرده و موهایتان را مرتب کنید. لباس‌هایی که می‌دانید دوست دارد بپوشید تا از نتیجه‌ای که می‌گیرید خودتان هم شگفت زده شوید.

۵. تن صدایتان را تنظیم کنید

مرد‌ها صدای خوشایند همسرشان را تحسین می‌کنند، خوب مگر همه ما همینطور نیستیم؟ همه از یک صدای مهربان و خوشایند لذت می‌برند.

البته که لازم نیست شما صدای خودتان را عوض کنید، و لازم نیست همیشه همینطور باشید، تنها کافی است با کمی تلاش تن صدایتان را تنظیم کرده و با آرامش و مهربانی صحبت کنید.

این کار نه تنها در ارتباط با همسرتان، بلکه در تمامی روابطی که دارید به شما کمک خواهد کرد، زیرا مردم با کسانی که با آرامش و مهربانی صحبت می‌کنند بهتر رفتار می‌کنند.

۶. تشویق

آقایان به تشویق شدن علاقه و نیاز دارند. آن‌ها دوست دارند بدانند زنی که دوستش دارند طرف آن‌ها را می‌گیرد و مشوق آن‌ها است. اعتقادی که به آن‌ها دارید برایشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آن‌ها فکر می‌کنند اگر شما به تواناییشان اعتماد داشته باشید می‌توانند از پس هر مشکلی که در زندگیشان وجود دارد بر بیایند. در مقابل خواهید دید که آن‌ها هم همیشه طرف شما را می‌گیرند و در کنارتان خواهند بود.

۷. قدردانی

مرد‌ها دلشان می‌خواهد مورد قدردانی قرار بگیرند و این نیاز به زحمت زیادی ندارد. یک «متشکرم» ساده همراه با یک لبخند شیرین می‌تواند برای تشکر از هر آنچه آن‌ها برای شما انجام می‌دهند کافی باشد.

اگر به جای شما شام پخته است و یا خرید خانه را انجام داده است، قدردانی از زحمتی که کشیده است شما را برای او عزیز خواهد کرد و خواهید دید که زمانی که از او تشکر می‌کنید و متوجه زحماتش هستید دلش می‌خواهد بیشتر و بیشتر برای شما زحمت بکشد و خوشحالتان کند.

۸. شناخت

درست مثل شما که نقش‌های مختلفی را در طول روز باید انجام دهید، آقایان نیز نقش‌های زیادی را برای خانواده و دوستان خود ایفا می‌کنند.

زمانی را صرف یادآوری این قضیه به مرد زندگی خود بکنید و به او بگویید که متوجه هستید که او چه پسر، پدر، همسر، دوست و برادر خوبی است.

مرد‌ها خیلی کمتر از زنان به خاطر ایفای نقش‌هایی که به عهده دارند مورد توجه و قدردانی قرار می‌گیرند، چرا که همه فکر می‌کنند این وظیفه آنهاست که از پس تمامی این‌ها به نحو احسن بر بیایند. اگر ببینند که شما متوجه این مسئله هستید، بسیار از شما متشکر خواهند شد.

۹. استقلال

مرد‌ها عاشق استقلال خود هستند. این بدان معنا نیست که آن‌ها می‌خواهند تمام مدت تنها باشند، بلکه می‌خواهند برخی کار‌ها را به تنهایی و بی آنکه مورد نظارت قرار بگیرند و یا احساس گناهکار بودن به آن‌ها منتقل شود انجام دهند.

فراموش نکنید که زمانی را به همسرتان بدهید تا با دوستانش و کسانی که دوست دارد وقت بگذراند یا حتی تنها باشد.

او به این زمان نیاز دارد و مطمئن باشید که ارزش اعتماد شما را دارد. برای خود شما هم بد نمی‌شود، شما هم می‌توانید این زمان را صرف خودتان و کار‌هایی که دوست دارید بکنید.

۱۰. حمایت

همه ما به حمایت نیاز داریم و آقایان نیز از این قضیه مستثنی نیستند. زمانی که همسرتان می‌گوید می‌خواهد کارش را توسعه دهد و یا در یک رشته ورزشی به موفقیت دست پیدا کند، از تلاش‌های او حمایت کنید.

هر چقدر هم که هدفش بزرگ و یا حتی به نظرتان دور از دسترس باشد بگذارید بداند که پشت او هستید و هوای او را دارید. وقتی چیزی برای او مهم است، دلش می‌خواهد که برای شما نیز مهم باشد.

۱۱. خواسته شدن

حتی اگر فکر می‌کنید که او می‌داند که او را می‌خواهید هم، این احساس خود را به او نشان دهید. مرد‌ها نیاز دارند که دوست داشته شوند و برای شما جذاب باشند، اگر چنین حسی را به او انتقال ندهید اعتماد به نفس او از بین خواهد رفت.

به او نشان دهید که برایتان جذابیت دارد و او را می‌خواهید و از بودن با او احساس خوش شانسی می‌کنید.

منبع: تالاب

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۳۸ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
چرت و پرت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۰ ۰۴ فروردين ۱۴۰۲
اینها که گفتی از ۱۰ ملیون زن یکی عمل میکند مثلا ایران فقط۸ تا زن این کارها را کامل عمل میکنند خوشا به حال آن هشت تا شوهر
آخرین اخبار