عامل درگیری کریستیانو با تن هاخ مشخص شد

گفته می‌شود کریستیانو رونالدو فصل گذشته برای گرفتن بازوبند کاپیتانی از هری مگوایر با سرمربی وقت شیاطین سرخ درگیر شده است.

کریستیانو رونالدو در نوامبر سال ۲۰۲۲ بعد از مصاحبه علیه مدیران باشگاه منچستریونایتد قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد. او در گفتگو با پیر مورگان ضمن انتقاد از اریک تنهاخ، سرمربیان قبلی به ویژه رالف رانگنیک را هم از انتقادات خود بی نصیب نگذاشته بود. ESPN در گزارشی جدید به حاشیه‌ای پرداخته که رونالدو در دوران سرمربیگری این مربی آلمانی ایجاد کرده بود.

این گزارش تایید می‌کند که کریستیانو رونالدو در نیم فصل دوم لیگ برتر ۲۲-۲۰۲۱ از رانگنیک خواسته بود تا بازوبند کاپیتانی را از هری مگوایر گرفته و به او تحویل دهد؛ سرمربی آلمانی یونایتد، اما این درخواست ستاره تیمش را رد کرد تا شاهد ایجاد یک اختلاف جدی میان سرمربی و بازیکن باشیم.

بعد از برکناری اوله گنار سولسشر و به روی کار آمدن رالف راگنیک بود که جنگ قدرت در رختکن شیاطین سرخ به راه افتاد. برنده این جنگ، اما رونالدو نبود تا از همان روز‌ها جایگاه او در منچستر متزلزل شود.

هری مگوایر در سال ۲۰۱۹ با یک قرارداد ۸۰ میلیون پوندی راهی لسترسیتی را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد. او شش ماه پس از اولین بازی خود به عنوان کاپیتان یونایتد از سوی سولسشر انتخاب شد. اشتباهات متعدد و فاحش از این بازیکن، اما باعث شد تا بسیاری از هواداران نسبت به حضور او در ترکیب و کاپیتانی‌اش موضع بگیرند.

چند ماه بعد از جدایی رونالدو از یونایتد ابعاد جدیدی از اختلافات او با مگوایر منتشر می‌شود. خبر یاد شده را پیش از این میرر اعلام کرده بود، اما حالا با افشای آن توسط ESPN مشخص می‌شود که مشکل دو ستاره یونایتد در آن مقطع خیلی جدی بوده است.

در حال حاضر مدافع میانی یونایتد امیدوار است که تن هاخ به او فرصتی بدهد تا روز شنبه مقابل نیوکاسل بازی کند و رونالدو نیز روز سه شنبه مقابل العداله در لیگ برتر عربستان به میدان خواهد رفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار