اجلاسیه شهدای آرادان برگزار می‌شود

امام جمعه آرادان با بیان اینکه اجلاسیه شهدای این شهرستان مهرماه امسال برگزار می‌شود، گفت: هماهنگی برای برگزاری با شکوه این رویداد معنوی از هم اکنون انجام شده است.

حجت الاسلام جلیل شریفی نیا امام جمعه آرادان در نشست برنامه‌ریزی اجلاسیه شهدای آرادان بیان کرد: با هدف گرامی داشت یاد شهدا، اجلاسیه شهدای شهرستان آرادان مهرماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های عضو ستاد برگزاری این اجلاسیه هماهنگی خوبی را در جلسات دارند، اما باید طرح‌ها و برنامه‌های اجلاسیه نیز ارائه شود، افزود: هدف برگزاری این رویداد مهم فرهنگی، ترویج فرهنگ ایثار و آشناسازی جوانان با رشادت‌های رزمندگان و شهدا در دورا ندفاع مقدس و قدردانی از شهدا است.

امام جمعه آرادان با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های انقلابی، مبلغان، بسیجیان و فعالان سیاسی و فرهنگی برای برگزاری هرچه باشکوه اجلاسیه تلاش کنند، ابراز کرد: از هم اکنون در فضای حقیقی و مجازی، مردم به خصوص کودکان و نوجوانان و جوانان را می‌بایست با سیره و خصوصیات ارزشمند شهدا و رزمندگان اسلام آشنا کرد.

شریفی نیا برگزاری این اجلاسیه‌ها را نوعی جهاد تبیین دانست و گفت: در مقطعی که دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی همه ابزار‌های موجود را برای نابودی ارزش‌های والای اسلامی و انقلابی همانند عفاف و حجاب و روحیه ایثار و فداکاری و شهادت طلبی بکار گرفته‌اند و بوسیله ضد انقلاب خارجی و عناصر فاسد در شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی برای انحراف نوجوانان وجوانان عزیز و تهی کردن آنان از ارزش‌های دینی و انقلابی هم قسم شده‌اند.

وی افزود: برگزاری جشن‌های میلاد ائمه معصومان (ع) و اجلاسیه شهدا با رویکرد فرهنگی و هنری و شیوه‌های جذاب می‌تواند در گستره وسیعی توطئه‌ها و تخریب‌های دشمنان به ویژه در اذعان جوانان و آینده سازان ایران اسلامی را خنثی کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.