مرد پرتغالی و مذاکرات فشرده با شرایط جدید

قائم مقام باشگاه استقلال می‌گوید ریکاردو ساپینتو برای تمدید قرارداد شروط جدید را مطرح کرده است.

تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیران باشگاه استقلال و همینطور هواداران این تیم است و با وجود اینکه یکی از حساسترین مسابقات تاریخ باشگاه پیش روی آنها قرار دارد، توجهات به مذاکراتی معطوف است که این روزها برای ادامه همکاری سرمربی پرتغالی جریان دارد.

در همین راستا علی امیر قائم مقام باشگاه استقلال درباره بحث تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی و اینکه گفته می‌شود آنها در انتظار نتیجه دربی برای تصمیم‌گیری درباره این موضوع هستند، اینطور واکنش نشان داده است: اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال منتظر نتیجه دربی فینال جام حذفی است تا قرارداد ساپینتو را تمدید کند، صحت ندارد. در مذاکراتی که با وکیل آقای ساپینتو داشتیم، ایشان شروط جدیدی را مطرح کرده‌اند.

وی افزود: سال گذشته که ساپینتو به استقلال آمد، از شرایط فوتبال ایران شناختی نداشت. ما قرارداد سال گذشته ایشان را قبول کرده و حاضر به امضای آن هستیم اما ایشان با توجه به آشنایی‌اش با فوتبال ایران، برای تمدید قراردادش یکسری شرایط جدیدی را مطرح کرده‌اند.

قائم مقام باشگاه استقلال حرف‌هایش را اینگونه خاتمه می‌دهد: ما هم منافع باشگاه را در نظر گرفتیم و هم بیشتر خواسته‌های ایشان را پذیرفته‌ایم. خوشبختانه مسیر مذاکرات مثبت پیش رفته است و تا این لحظه هر دو طرف در حال مذاکره هستند و انشاء‌الله نتیجه مثبتی خواهد داشت.

نکته دیگر اینکه مدیر برنامه‌های سرمربی پرتغالی استقلال این روزها در ایران حضور دارد و با مدیران باشگاه برای رسیدن به نتیجه در حال مذاکره است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار