جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش:

نقض حریم هوایی ایران پیامد‌های سنگینی در پی دارد

امیر سرتیپ دوم هوشمند گفت:پیشرفته‌ترین سامانه‌های راداری و موشکی با برد بیش از ۳۰۰ کیلومتر در چرخه عملیاتی مناطق و گروه‌های پدافندی قرار دارد.

امیر سرتیپ دوم نصرالله هوشمند طی مراسمی با حضور امیر علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش به عنوان فرمانده جدید منطقه پدافند هوایی جنوب شرق ارتش منصوب شد.

در ادامه این مراسم، امیر علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در این مراسم و در جمع فرماندهان و کارکنان این یگان پدافندی با بیان اینکه پدافند هوایی ارتش در زمینه طراحی و تولید سامانه‌های پدافندی رشد چشمگیری دارد، اظهار کرد: تولید موشک‌های دوربرد و دقیق پدافند هوایی تهدیدی جدی برای بیگانگان است که هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به توانمندی پدافندی کشورمان تصریح کرد: توانمندی سامانه‌های موشکی و راداری یکی از مهم‌ترین محور‌های راهبرد نظامی کشورمان برای مقابله با تهدیدات احتمالی دشمنان هست و یقیناً پیامد‌های سنگینی در انتظار هر گونه نقض حریم هوایی کشورمان توسط بیگانگان است.

وی با بیان اینکه پیشرفته‌ترین سامانه‌های راداری و موشکی با برد بیش از ۳۰۰ کیلومتر و رصد بیش از ۲ هزار کیلومتر در چرخه عملیاتی مناطق و گروه‌های پدافندی قرار دارد، خاطرنشان کرد: ارتقای تجهیزات پدافندی در راستای حفظ منافع ملی و قدرت بازدارندگی با جدیت دنبال می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار