حمله مایک پنس به ترامپ همزمان با کارزار انتخاباتی

مایک پنس رقابت‌های انتخاباتی خود را در حالی آغاز کرده که روز گذشته در سخنانی انتقاد‌های شدیدی به جو بایدن و دونالد ترامپ کرد.

مایک پنس، معاون سابق دونالد ترامپ در سخنانی که چهارشنبه به وقت محلی در شهر «د موین» مرکز ایالت آیووا انجام داد با اشاره به درخواست دونالد ترامپ از وی برای لغو کردن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ گفت: ترامپ از من خواست میان او و قانون اساسی دست به انتخاب بزنم. اکنون رای‌دهندگان نیز با همین انتخاب مواجه هستند.

به گزارش خبرگزاری گاردین، وی در این سخنرانی از جو بایدن و برخی سیاست‌های او نیز انتقاد کرد، ولی بیشترین انتقادات او متوجه ترامپ بود. وی در بخشی از سخنان خود خطاب به ترامپ گفت: من معتقدم کسی که خود را بالاتر از قانون اساسی قرار می‌دهد نباید رئیس جمهوری آمریکا شود. همچنین کسی که از فرد دیگری می‌خواهد که او را بالاتر از قانون اساسی قرار دهد نباید بار دیگر رئیس جمهوری آمریکا شود.

پنس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه آمریکا «در مشکلات زیادی» قرار دارد از بایدن و دموکرات‌ها به دلیل «بحران در مرز‌های ما»، تورم و «خروج فاجعه‌بار از افغانستان» انتقاد کرد. وی به جنگ در اروپا نیز پرداخت و گفت: آمریکا باید منابعی را سربازان شجاع اوکراین برای مقابله با تهاجم روسیه نیاز دارند، در اختیار آن‌ها قرار داده و تمامیت ارضی آن کشور را احیا کند.

مایک پنس معاون سابق ترامپ هفته جاری با ثبت نام در کمیسیون فدرال انتخابات نامزدی خو را برای مرحله درون حزبی انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا از حزب جمهوریخواه اعلام کرد و به این ترتیب رقیب رئیس سابق خود شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۹ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
همشون یک راهبرد و یک اشغال هستن..فقط نحوه غارتگری فتنه جنگ دسیسه فضولی ترور ،حمله بیولوژیک ،ترزیق دلار بدون پشتوانه. انتقال نفت ملت ها،ایجاد پادگان ترویستی درکشور های مستعمره مثل فلیپین آلمان آزربايجان ...تجهیز گروهک تروریستی بین مرز کشورا کارشونه ...ایجاد انجمن های جمع آوری اطلاعات و نخبه و آدم های با نفوذ در کشورا برادایجاد فشار ،قرارداد های نفتی گازی با دلار بدون پشتوانه و بردن آن کشور خودشون ،کلن نظم نوین یعنی یعنی هدایت قدرت و ثروت و کنترل جمعیت و آدم های تاثیر گذار در کشورا...مثل قاسم سلیمانی فخری زاده .احمدی روشن شهریاری و پرورش آدم که براشون مزدوری کنه و خیانت به کشور و مردم خودش...الان ریشی سوزناک یا وزیر خارجه انگلیس فکر کردی کی هستن اینارو از بچگی میارن دانشگاه میبرن پوشش میدن آموزش میدن برا حرومزادگی و کارای کثیف.به کشور خوددو خانواده خود هم رحم ندارن فقط دستور ارباب و بالا دستشون..لعنت ب شیطان با جنودش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۵۷ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
سگ و شغال و کفتار همرا با انگلیس روباه صفت با هم درگیر شدن..
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۴ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
این حریف افراطگراها نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۵۹ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
به درک...همشون از نظر ما و نمایندگان ووسناتور ها یک انسان نما هستن.بویی نبردن از انسانیت...پست ترین انسان ها هستن.قاتل و دزد و غارتگر...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۱۴ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
ابن از خودشون هست.این همون قاتل مردم سوریه یمن عراق لبنان فلسطین هست فقط،کت شلوار پوشیدن فکر میکنی آدم هستن نه والا یک لباس ساده شرف داره به این جماعت و این تجمل...کاخ نمرود هم خراب شد آخر ،صبر داشته باش.خدا وعده داده زمین از آن پرهیزکاران هست.اینا محکوم به شکستن
آخرین اخبار