دستگیری چهار عامل قدرت‌نمایی و اخلال در نظم و امنیت عمومی/کشف سه هزار و ۴۶۰ لیتر سوخت قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری چهار عامل قدرت‌نمایی و اخلال در نظم و امنیت عمومی این شهر خبر داد.

علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت : ماموران کلانتری ۲۰ حافظیه حین گشتزنی در حوالی پارک شاهد کرمانشاه بودند که مشاهده کردند چهار نفر سوار بر یک دستگاه خودرو پژو، با در دست داشتن شمشیر و چماق اقدام به قدرت نمایی در ملاء عام می‌کنند.

وی ادامه داد: ماموران با دیدن این صحنه و به منظور صیانت از امنیت مردم به سرعت وارد صحنه شده و با وجود اینکه حمله این افراد با کمک ماموران یگان امداد هر چهار نفر را قاطعانه و با اقتدار دستگیر کردند.

 دلیری با اشاره به انتقال افراد دستگیر شده به کلانتری، از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی خبر داد.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه گفت: چنین افرادی مطمئن باشند نمی‌توانند با اقدامات هنجارشکنانه نظم و امنیت شهر را به هم بریزند و در نهایت گرفتار قانون شده و به سزای عملشان خواهند رسید.

موتورسیکلت‌های قاچاق با ارزش میلیاردی در جوانرود کشف شدند

فرمانده انتظامی جوانرود از کشف و توقیف ۲ دستگاه موتورسیکلت قاچاق در این شهرستان به ارزش ۱۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی، طرح عملیاتی برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف و مزاحم شهروندان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

بهروز فخری اظهار داشت: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی جوانرود موفق به کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت سنگین فاقد مدارک قانونی که طبق نظر کارشناسان ارزش آن‌ها به ارزش ۱۵ میلیارد ریال می‌رسید، شدند.

فرمانده انتظامی جوانرود از انتقال موتورسیکلت‌های قاچاق به پارکینگ خبر داد و گفت: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی ارسال شد.

سه هزار و ۴۶۰ لیتر سوخت قاچاق کشف شد

فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: ماموران انتظامی در این شهرستان موفق به کشف سه هزار و ۴۶۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع بنزین و گازوئیل شدند.

ایمان مرادی افزود: ماموران انتظامی قصرشیرین در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی در عملیات‌های جداگانه موفق به شناسایی چند دستگاه خودرو و موتورسیکلت حامل سوخت قاچاق در این شهرستان و حوالی پایانه مرزی خسروی شدند.

وی اظهار کرد: در بازرسی‌های انجام گرفته از وسایل نقلیه توقیفی سه هزار و ۴۶۰ لیتر سوخت قاچاق کشف شد که ارزش ریالی آن ۵۵۵ ریال برآورد می‌شود.

فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: در این راستا ۲ دستگاه کامیون و ۲ دستگاه موتورسیکلت توقیف و پرونده‌های تشکیل شده به مراجع قضائی ارسال شد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار