توقیف بیش از ۵۵۰ دستگاه خودرو متخلف+فیلم

رییس پلیس راهور آذربایجان غربی گفت: در اجرای طرح تشدید برخورد با خودرو‌های متخلف بیش از ۵۵۰ دستگاه خودرو توقیف شد.

رییس پلیس راهور آذربایجان غربی گفت: پلیس به شدت با خودروهای پلاک مخدوش برخورد می کند.

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران از اجرای طرح تشدید برخورد با خودرو‌ها و دیگر وسایل نقلیه پلاک مخدوش در سطح استان خبر داد و گفت: طرح تشدید برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش در سطح استان از جمله پوشش و مخدوش کردن پلاک، وسایل نقلیه فاقد پلاک، رانندگی پرخطر و حرکات نمایشی و خودرو‌های تغییر وضعیت داده شده در سطح معابر از ۱۶ خرداد اجرایی و در این زمینه تاکنون بیش از ۵۵۰ دستگاه خودرو توقیف شده است.

سرهنگ حجت مشتاق با استناد به ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی افزود: هر فردی در ارقام و مشخصات پلاک وسیله نقلیه موتوری تغییری ایجاد و یا پلاک وسیله دیگری را به آن الصاق نماید به حبس از ۶ ماه تا یک سال محکوم خواهد شد.

وی ادامه داد: همکارانم در پلیس راهور با استفاده از همه امکانات طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف را بدون اغماض اجرا خواهند کرد.

رییس پلیس راهور آذربایجان غربی با بیان اینکه در طرح برخورد با تخلفات فوق، ضمن توقیف وسیله نقلیه متخلف، برای مالک آن پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی خواهد شد یادآور شد: برخورد با تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک از مطالبات شهروندان است و هر راننده‌ای که به هر نحوی بحث پوشش پلاک را انجام دهد، زمینه ساز بروز هرگونه تخلف و جرمی را فراهم می‌کند.

 

سرهنگ حجت مشتاق رییس پلیس راهور آذربایجان غربی 
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.