آرسنال به سیم آخر زد، پیشنهاد ۱۱۵ میلیونی برای رایس

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند آرسنال برای ارائه پیشنهاد سوم خود به وستهام برای جذب دکلان رایس آماده است. مبلغ این پیشنهاد ۱۱۵ میلیون یورو خواهد بود.

میکل آرتتا در نبردی سخت با رئیس سابقش، پپ گواردیولا، برای به خدمت گرفتن دکلان رایس از وستهم شرکت دارد. دیلی‌میرر می‌گوید با اصرار آرتتا مدیران آرسنال برای ارائه پیشنهاد سومشان به وستهم آماده‌اند. پیشنهادی با مبلغ نجومی ۱۱۵ میلیون یورو.

سیتی تا این لحظه پیشنهادی رسمی به وستهم ارسال نکرده، اما گزارش‌ها حاکی است به زودی پیشنهاد سیتیزن‌ها به دفتر وستهم خواهد رسید. این موضوع آرتتا و آرسنال را نگران کرده، به خصوص با توجه به اینکه گفته می‌شود وستهم به عنوان جانشین رایس، کالوین فیلیپس را در نظر گرفته که او بازیکن منچسترسیتی است.

دکلان رایس البته تنها خرید تابستانی آرسنال نیست که این باشگاه و سرمربی‌اش میکل آرتتا بر روی آن اصرار دارد. توپچی‌ها پیش از این پیشنهاد رسمی ۷۵ میلیون یورویی برای خرید کای هاورتز به چلسی ارسال کرده‌اند و به زودی پیشنهادی ۴۵ میلیون یورویی هم برای جذب رومئو لاویا، هافبک ساوتهمپتون، به این باشگاه خواهند فرستاد.

بر اساس گزارش میرر این سه نفر گران‌ترین خریدهای تابستانی امسال آرسنال خواهند بود. این روزنامه معتقد است جذب لاویا از ساوتهمپتون به تلاش توپچی‌ها برای به خدمت گرفتن مویزس کایسادو از برایتون پایان خواهد داد. آرتتا معتقد است لاویا گزینه‌ای جوان‌تر و ارزان‌تر است و برای آرسنال نسبت به کایسادو مزیت دارد.

 

برچسب ها: آرسنال ، وستهم ، رایس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار