چهارشنبه پیکر ۲۴ شهید تازه تفحص شده وارد کشور خواهد شد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: پیکر مطهر ۲۴ شهید دوران دفاع مقدس که در تفحص‌های جدید پیدا شده است چهارشنبه وارد کشور خواهد شد.

رضا ابراهیمی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: پیکر ۲۴ شهید که در دوران دفاع مقدس در مناطق عملیاتی شمال غرب به فیض شهادت نائل شده اند، ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه جاری از طریق مرز کیله سردشت به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد خواهد شد.

وی اضافه کرد: این پیکر‌های مطهر پس از تشییع در سردشت، به ارومیه منتقل می‌شوند که البته در مسیر مراسم استقبال از شهدا در شهرستان‌های میرآباد، پیرانشهر و نقده انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: در شهر ارومیه نیز همزمان با شب رحلت حضرت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، از ساعت ۲۱ مراسم شبی با شهدا در مصلای امام خمینی (ره) برپا می‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه مراسم تشییع پیکر این شهیدان والامقام روز پنجشنبه همزمان با سالروز رحلت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) تمهید شده‌است، ادامه داد: این آیین معنوی، ساعت ۹:۳۰ از میدان انقلاب ارومیه آغاز می‌شود.

ابراهیمی گفت: پس از تشییع، پیکر این ۲۴ شهید والامقام دوران دفاع مقدس به سمت تهران بدرقه خواهند شد.

منبع: ايرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.