دهکده اقتصاد مقاومتی در زنجان ایجاد می‌شود

معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: دهکده اقتصاد مقاومتی با هدف رشد تولید و اشتغالزایی در زنجان ایجاد می‌شود.

محمد شعاعی روز سه‌شنبه در کارگروه بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به اقدامات گسترده بسیج و سپاه در راستای محرومیت‌زدایی گفت: انتظار این است که سایر دستگاه‌ها نیز همکاری و هماهنگی لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی با تشریح وظایف دستگاه‌های مختلف در امر محرومیت‌زدایی بیان کرد: هر دستگاه باید در حیطه اختیارات، به وظایف قانونی خود عمل کند.

شعاعی با اشاره به انجام‌ عملیات آبرسانی در ۵۵ روستای استان گفت: اقدامات مربوط به ۵۳ روستا به پایان رسیده و عملیات مربوط به ۲ روستا باقی مانده است.

وی اظهار داشت: همچنین کار لوله‌گذاری در سد گلابر نیز تقریبا به پایان رسیده اما وجود معارض در نقاطی برخی مسائلی را ایجاد کرده است.

شعاعی با اشاره به بحث احداث دهکده اقتصاد مقاومتی در استان نیز گفت: به احتمال زیاد این دهکده برای تولید محصولات کشاورزی ایجاد می‌شود، اما برای تولید در برخی بخش‌ها همچنین گوشت قرمز مشکلاتی وجود دارد، بنابراین پیشنهاد می شود این دهکده محدود به بخش کشاورزی نباشد چراکه می‌توان اشتغال‌زایی و تولید را در بخش‌های دیگر نیز انجام داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
Unknow
۰۰:۰۰ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
آقای شعاعی، کارکنان سازمان همیاری زنجان یازده ماه حقوقشون رو ندادید و این سازمان رو به نابودی کشاندید و زندگی همه این ۴۵ خانواده سازمان رو نابود کردید. خدا ازتون نگذره انشالله.