دستگیری سارق نیم میلیارد طلا در قم

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم از کشف طلای مسروقه به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان در استان و بازداشت یک تن خبر داد.

سرهنگ سید مجتبی اشرفی، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم در تشریح خبر کشف طلای مسروقه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت مقادیری طلا از داخل یک خودرو، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۹ توحید فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.

او افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد مالباخته با خودروی سواری خود یک مسافر را از یکی از میادین استان سوار کرده و در مسیر مسافر با اعلام اینکه حالش مساعد نیست و درخواست نوشیدنی داشته که مالباخته در همان حوالی برای خرید از خودرو پیاده شده که بلافاصله سارق از فرصت پیش آمده سوء استفاده و یک قطعه طلا را از داشبورد خودروی مالباخته به سرقت برده و از محل متواری می‌شود.

سرهنگ اشرفی ادامه داد: ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و با هماهنگی دستگاه قضایی استان، موفق شدند هویت سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را بازداشت کنند.

او اضافه کرد: برابر اعلام نظر کارشناسان، ارزش ریالی ۱۷۰ گرم طلای مسروقه، ۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم گفت: متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضابی شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.