هیچ یک از فناوری‌ها نمی‌توانند جایگزین مدرسه شوند

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: هیچ فناوری نمی‌تواند جای مدرسه را پر کند و محیط مدرسه نباید به یک مکان عادی و معمولی تبدیل شود.

 محمود امانی، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به دانش‌آموزان گفت: بهترین سرمایه‌ای که انسان از مدرسه با خود می‌برد، دوستان صمیمی است که پیدا می‌کند. دوستان صمیمی عین خانواده انسان می‌مانند هر جا کاری و یا مشکلی پیش بیاید خالصانه به کمک همدیگر می‌آیند.

امانی تاکید کرد: تا می‌توانید ارتباطات با دوستانتان را قوی کنید. هر چه بیشتر دوست داشته باشید انگار پایه‌های زندگی شما محکم‌تر شده است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اضافه کرد: معلم‌ها موضوعات فراوانی برای شما تدارک دیده اند. تابستان بیکار نبوده اند شما به منزله مهمانان آن‌ها هستید. معلم‌های شما در طول تابستان برای شما طراحی آموزشی کرده اند.

امانی ابراز داشت: مدرسه نباید برای شما به یک مکان عادی و معمولی تبدیل شود، چون کسانی که این مدرسه را درست کرده اند هر آجر را به عشق پیشرفت و ترقی شما روی هم گذاشته اند.

امانی در گفتگو با معلمان یک مدرسه اظهار داشت: شما سکان داران نظام تعلیم و تربیت هستید. خانواده‌ها بهترین ثمره زندگی خود را در اختیار شما گذاشته اند تا شما بتوانید از آن‌ها انسان‌هایی توانمند، اثربخش و موثر در روند تحولات اجتماعی بسازید.

وی اظهار داشت: شما معلمان هستید که به دانش آموزان انگیزه یادگیری و تلاش برای کسب دانش و معلومات بیشتر می‌دهید. تلاش و کوشش شما برای تربیت این دانش آموزان ثمره اش به بچه‌های خودتان هم بر می‌گردد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۲ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
ولی آموزش زبان باید کلا صوتی و تلفنی باشه