پیش بینی ایجاد بیش از ۱۳ هزار شغل برای ایثارگران

سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از پیش بینی ایجاد بیش از ۱۳ هزار شغل برای ایثارگران در سامانه رصد اشتغال دولت خبرداد.

حجت‌اله امانی سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بخشی از منابعی که در اختیار بنیاد شهید است درون سازمانی است که به بخش زیرساختی، آموزش و تشویقی اختصاص پیدا می‌کند و جامعه ایثارگری باید از این ظرفیت استفاده کنند.

وی گفت: منابع تسهیلاتی عمدتا از منابع بانکی است که متاسفانه در سال گذشته مجلس و دولت ظرفیتی را برای ایثارگران پیش بینی نکردند و توانستیم در راستای اجرای بند پ ماده ۸۹ برنامه ششم این ظرفیت را ایجاد کنیم.

امانی اظهار کرد: از ناحیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد این ظرفیت ایجاد شد تا تمام استان‌ها در سال جاری در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری جلساتی را برگزار می‌کنند و نیاز خود را بر مبنای ۱۰ درصد تعیین می‌کنند.

سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گفت: به غیر از چهار استان در استان‌های دیگر این منابع پیش بینی شده و پیگیر هستیم که با ظرفیت سازی منابع بیشتری در اختیار صندوق اشتغال قرار بگیرد و بتوانیم در موضوعاتی مانند ضمانت و نظارت بر اجرای طرح‌های اشتغال اجرایی کنیم.

امانی گفت: تعهدی که دولت در سامانه رصد اشتغال برای ایجاد اشتغال جامعه ایثارگری پیش بینی کرده بیش از ۱۳ هزار شغل است که در صورت تامین منابع مورد می‌توانیم بیش از پیش بینی انجام شده شغل ایجاد کنیم.

برچسب ها: بنیاد شهید ، اشتغال
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۸ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
ایثارگرا واقعا باید ایثارگری خودشونو ثابت کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۳ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
برای خود ایثارگران باشه ولی برای فرزندانشون نهههههههههههههههههههههههههههههههههههه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۶ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
بسه خواهشا گند زدید به سیستم اداری .فرزندان بی سواد با سهمیه دانشگاه قبول می شوند و با سهمیه وارد ادارات می شوند بعد هم هیچ کاری نمی کنن چون می دونن تخلفات اداری و.. کاری باهاشون نداره و اتفاقا مستقیم هم رسمی قطعی می شوند بسه دیگه این همه تبعیض . مگه زمان جنگ سایر مردم و کارگران و.. کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگر نه اینکه برای قتصاد و نون و.. این مردم و کشور داشتن کار می کردند ؟؟؟؟؟چرا اینهمه تبعیض قائل هستید به خدا خود شهدا و.. راضی نیستن .بی عدالتی تا کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حقوق ایثارگری و.. کمه براشون ؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۹ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
شغل در کشور را طبقه بندی نکنید .
بیکار پدر هر خانواده ای مشکل برای چندنفر ایرانی تحت حمایت اون فرداست ودولت باید از این خانوار حمایت کند
ولی متاسفانه هیچ قانونی در کشور برای حمایت نیست
فقط دم از عدالت ودینداری می کنید خیلی خانوادها با سوابق کاربالا بخاطر رانت اداری اخراج وهم خود وهم خانواده آنها به مشکل اساسی خوردن وهیچ جایی برای حمایت نیست .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۰ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
بهتره بگیم برای اقوام وخودمونی ها .35 سال از جنگ گذشته و عده کشور را به اسم شهدا و ایثار گران می چاپن . ایثارگران جنگ الان کمش 55 - 60 سال سن دارن .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۱ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
ما این همه صندوق داریم متاسفانه اکثر آنها بخاطر سو,/مدیریت کارآیی لازم رو ندارند یه نکته دیگه از زمان ایثار گری نمانده......فقط زمینه برای فساد ایجاد میشه والسلام
آخرین اخبار