فیلم «بعد از ظهرهای فعال» دانش‌آموزان را از فضای مجازی دور می‌کند

سازنده فیلم داستانی "بعد از ظهرهای فعال" گفت: این فیلم داستانی تلاش می کند اوقات بعد از ظهر که هنگام فراغت دانش‌آموزان است را با حرفه‌آموزی، هنرآموزی یا موارد دیگری پر کند تا نوجوانان را از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دور نگه دارد.

سید مهدی رضازاده فخار که کارگردان، نویسنده و تهیه کننده این فیلم داستانی است، روز سه شنبه از آغاز فیلمبرداری تله فیلم سینمایی "بعد از ظهر‌های فعال" در مشهد خبر داد.

وی بیان کرد: نشستی با مسوولان اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل فنی و حرفه ای، اداره کل اوقاف و امور خیریه و برخی نهاد‌های دیگر برای حمایت از ساخت این فیلم برگزار شد تا هر یک از این دستگاه‌های اجرایی به نحوی در ساخت فیلم داستانی مزبور سهیم شوند، در این راستا صدا و سیمای جمهوری اسلامی قول پخش تلویزیونی و اداره کل آموزش و پرورش استان قول پخش سینمایی این فیلم را داده است.

این فیلمساز زمان تقریبی پایان فیلمبرداری این فیلم را یک ماه ذکر و بیان کرد: این فیلم داستانی در مشهد فیلمبرداری می‌شود، هنرپیشه‌های زیادی دارد که از هم استانی‌ها و مشهدی‌ها در آن بازی گرفته شده است، چهار بازیگر اصلی آن که از هنرمندان حرفه‌ای کشور هستند نیز نقش‌های اصلی این اثر را برعهده دارند که اسامی آنان در روز‌های آینده اعلام خواهد شد.

رضا زاده با اشاره به هزینه بالای تولید فیلم بعد از ظهر‌های فعال اظهار امیدواری کرد که دستگاه‌های اجرایی بیشتری حمایت کننده ساخت این اثر آموزشی تا پایان فیلمبرداری آن باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار