مسئولان موظف به خدمت صادقانه به مردم هستند

استاندار گیلان گفت : در سفرهای شهرستانی همه مشکلات و مباحث مدنظر  قرار داده می‌شود،‌موظفیم به عنوان خدمتگزاران به مردم صادقانه خدمت کنیم.

اسدالله عباسی در جلسه شورای اداری با محوریت بررسی مسائل، مشکلات و موضوعات ماسال در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با تسلیت ایام فاطمیه، گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی و با اشاره به پیروزی عزتمندانه مقاومت، حماس و مردم مظلوم فلسطین گفت: مردم مقاوم فلسطین و غزه برای 
برای اهداف مقدس، اعتقادات دینی، قرآنی و مذهبی مقتدرانه ایستادگی کردند.

وی در ادامه با اشاره به آتش سوزی ر‌وزهای اخیر اراضی جنگلی در مناطق مختلف گیلان بیان کرد: گیلان استانی حادثه خیز است اما حوادثی مانند آتش سوزی عرصه های جنگلی قابل پیشگیری بوده و می توان برای کاهش حریق ها اقدام کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به کار طاقت فرسای نیروها برای مهار و اطفای حریق در اراضی جنگلی استان و قدردانی از آنان اظهار کرد: باید جلوی برخی از افراد سودجو در ارتباط با حریق اراضی جنگلی گرفته شود و در صورت شناسایی آنان به مردم معرفی شوند.

 

وی با تاکید بر ضرورت توجه به کاشت نهال از دست اندرکان منابع طبیعی و آبخیزداری و حفاظت از محیط زیست گیلان خواست تا کاشت درخت را در اولویت قرار دهند.

استاندار گیلان بیان کرد: جنگل های هیرکانی از میراث گرانبهای گذشتگان بوده که به ما به ارث رسیده از این رو برای حفظ آن همگان باید همکاری کنند.

عباسی در بخش دیگری از سخنانش به انتخابات یازدهم اسفند امسال اشاره کرد و افزود: انتخابات برای کشور سرنوشت ساز بوده و برای تحکیم نظام، استمرار در حاکمیت، دموکراسی و مردم سالاری دینی است.

وی با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در تمام انتخابات کشور بیان کرد: مردم در این دوره از انتخابات با حضور پرشور خود بار دیگر دشمنان انقلاب را ناامید خواهند کرد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان افزوذ: اعضای هیات نظارت و اجرایی انتخابات در شهرستان ماسال عملکرد خوبی داشتند که باید این روند در همه شهرستانها تداوم یابد.

وی با اشاره به چهار راهبرد مقام معظم رهبری شامل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت در انتخابات خاطر نشان کرد: ما نیز در گیلان بر این اساس برای انتخابات پیش رو اقدام خواهیم کرد.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهرستان ماسال دارای مزیت های فروانی از جمله گردشگری است که در این راستا باید زیرساخت های لازم برای توسعه تعبیه شود، تصریح کرد: صرف حضور گردشگران در این شهرستان و ساخت ویلا هیچ سودی برای مردم ندارد و سبب افزایش مصرف آب و برق و کاهش زمین های کشاورزی می شود بلکه باید اگر هم سرمایه گذاری صورت می گیرد برای رشد وتوسعه شهرستان باشد.

عباسی تاکید کرد: در سفرهای شهرستانی همه مشکلات و مباحث مدنظر  قرار داده می‌شود تا لبخند رضایت را در چهره مردم شاهد باشیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۴۶شهید والامقام شهرستان ماسال گفت: ما موظفیم به عنوان خدمتگزاران به مردم صادقانه خدمت کنیم و اگر وعده ای دادیم حتما عمل کنیم.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.