امیر سرتیپ حیدری:

نیروی زمینی ارتش در مسیر خودکفایی قرار دارد

فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش در تولید تجهیزات و تسلیحاتی که یگان‌ها نیاز دارند به خودکفایی رسیده‌ است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بیست و یکمین آیین تجلیل از فرماندهان و کارکنان ممتاز این نیرو که به همت معاونت نیروی انسانی نزاجا در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار شد، گفت: برگزیده شدن و ممتاز بودن ریشه در شایسته‌سالاری دارد.

وی با بیان اینکه امروز نیروی زمینی ارتش در مسیر حرکت خودکفایی قرار دارد، افزود: امروز نیروی زمینی ارتش به داشتن کارکنان متخصص، متعهد و ولایت‌مدار افتخار می‌کند؛ نزاجا در حوزه‌های مختلف به پیشرفت‌های بسیار خوبی رسیده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: جهاد خودکفایی و صنایع شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش در تولید تجهیزات و تسلیحاتی که یگان‌ها نیاز دارند به خودکفایی رسیده‌اند.

سرتیپ حیدری یادآورشد: ولایت‌مداری، شایسته‌سالاری و عدالت‌محوری از مؤلفه‌های مهم در انتخاب نفرات ممتاز در طرح خوبان نیروی زمینی ارتش است؛ همرزمانی که امروز در این همایش جزو نفرات ممتاز برگزیده شده‌اند، قطعاً در ارزیابی‌ها از صافی‌های زیادی عبور کرده‌اند تا امروز به‌عنوان نفرات ممتاز معرفی شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۷ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
ارتش دوست داشتنی.
آخرین اخبار