سرکنسول ایران در مزار شریف:

شاهد تحولی بزرگ در جهان اسلام هستیم

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف گفت مبارزه با ظلم از دروان پیامبر (ص) و قبل آن تاکنون ادامه داشته و خواهد داشت.

سید حسن یحیوی، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف در رابطه با تشدید جنایات اسرائیل علیه مردم بی دفاع غزه در فلسطین گفت: امروزه ما شاهد یک تحول بزرگ در جهان اسلام هستیم که موضوع آن اتفاقات جاری در غزه می باشد چون استکبار به سرکردگی آمریکا جنایات هولناکی را از طریق رژیم اسرائیل علیه مردم بی گناه ساکن در غزه روا داشته است.

وی تصریح نمود ظلم و اشغالگری استکبار جهانی توسط اسرائیل علیه مسلمانان فلسطین بخصوص ساکنان غزه می طلبید که جهان اسلام به صورت یکپارچه در برابر ظلم و تجاز اسرائیل به رهبری و مدیریت استکبار بایستند چون مردم فلسطین جز آزادی سازی وطن شان خواسته دیگری ندارد. 

یحیوی افزود: حق طلبی و مبارزه با ظلم در دروان پیامبر (ص) و قبل آن تا کنون ادامه داشته و خواهد داشت و قضیه غزه یک موضوع حق طلبی و ظلم ستیزی مردم فلسطین علیه رژیم کودک کش اسرائیل محسوب می شود.

وی افزود جنایت در غزه علیه مرد، زن و کودک خوی و رفتار وحشی گری اسرائیل را نشان می‌دهد و اسرائیل انجام هر نوع جنایت را با توجیه دروغ حق خود می‌داند و اسرائیل ضربه محکمی را که از مقاومت خورده نتوانسته هضم کند.

هچنان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف در بخش دیگر سخنانش ایام فاطمیه را تسلیت گفته و افزود: حضرت زهرا سلام الله علیها یک شخصیت برجسته در جهان اسلام است و ما تلاش داریم تا سیره و راه ایشان و فرزندان معصوم شان را در پیش بگیریم و حضرت ایشان سرمشق زندگی مسلمانان هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار