مارتینز:

فولاد شرایط بدی دارد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به استقلال احترام می‌گذاریم، اما ما تیم فولاد هستیم و شرایط بدی داریم و امتیاز این مسابقه را می‌خواهیم.

ایگناسیو مارتینز سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از مسابقه با استقلال اظهار داشت: با علیرضا باویه ابراز همدردی می‌کنیم از کادرفنی و بازیکنان تا مجموعه فولاد او بدشانسی آورد. مصدوم شد و مدتی از میادین دور خواهد بود. از صمیم قلب با او ابراز همدردی می‌کنیم.

وی در مورد بازی با استقلال گفت: برای شما ایرانی‌ها این مسابقه خیلی حساس است نباید فراموش کنیم با صدرنشین جدول لیگ بازی داریم. در جدول رده بندی ما ۹ امتیاز داریم و نیاز به امتیاز زیادی داریم و برای هواداران این مسابقه خیلی متفاوت است. مطمئنم که هواداران زیادی به ورزشگاه می‌آیند تا به ما کمک کنند و امیدوارم خوشحالی خوبی به آن‌ها تقدیم کنیم.

سرمربی فولاد در مورد اینکه چه صحبتی با هواداران دارید، گفت: همین طور که گفتم در طول هفته مشوقین در تمرین ما آمدند، حضور آن‌ها و هواداران به ما دلگرمی و انرژی می‌دهد و بازیکنان می‌توانند خوشحالی را به هواداران برگردانند. به استقلال احترام می‌گذاریم، اما ما فولاد هستیم و شرایط بدی داریم و به امتیاز نیاز داریم.

مارتینز در مورد اینکه نکونام فصل گذشته سرمربی فولاد بوده و این تیم را به خوبی می‌شناسد، گفت: من او را از زمانی که بازیکن در اسپانیا بود می‌شناسم،  در فولاد هم سرمربی بوده است. اکنون هم در استقلال فصل خوبی را می‌گذراند.

سرمربی فولاد در مورد اینکه شکست استقلال می‌تواند از نظر روحی به تیم کمک کند، گفت: آنچه ما در این بازی نیاز داریم سه امتیاز است. در زمان شروع بازی ما مربیان کنار زمین هستیم و این بازیکنان هستند که در زمین حضور دارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.