راه‌اندازی بیش از ۱۴ هزار صفحه انتخاباتی برای نامزد‌ها در ایران‌صدا

رسانه ملی با هدف رقابتی کردن انتخابات ۱۱ اسفند بر بستر رسانه‌های نوین، سامانه تبلیغات و معرفی نامزدها؛ ایران‌صدا را ویژه انتخابات راه‌اندازی کرد.

علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی گفت: در این اقدام تازه مردم می‌توانند از امروز شنونده تبلیغات و محتوا‌های معرفی نامزد‌های انتخاباتی در رسانه ایران‌صدا باشند. در صفحه اول این سامانه نام تمامی استان‌ها فهرست شده است. با انتخاب هر یک از آنها، حوزه‌های انتخاباتی آن استان قابل مشاهده است. کاربران با انتخاب هر حوزه، فهرست تمامی نامزد‌های نهایی این دوره را می‌بینند. در این صفحه، نام آن دسته از نامزده‌ها که شخصا محتوای صوتی بارگذاری کرده و یا در ویژه برنامه ۲۰ دقیقه‌ای بالاتر (ویژه ۲۰۰ کانال تلویزیونی انتخابات) شرکت کرده اند؛ متمایز است. با انتخاب نام هر نامزد، سامانه شما را به صفحه اختصاصی نامزد هدایت می‌کند.

وی تاکید کرد: در صفحه اختصاصی نامزد، نام کامل، کد انتخاباتی وی در حوزه و تصویر (در صورت بارگذاری توسط خود نامزد) قابل مشاهده است. همچنین بخش اشتراک گذاری به همراه ابزار تولید بارکد مربعی (QRCode) نیز برای همه مخاطبان به خصوص هواداران و اعضای ستاد انتخاباتی آن‌ها در دسترس است.

وی افزود: در بخش اصلی صفحه اختصاصی هر نامزد، لیست همه محتوای صوتی به همراه مدت و نام و شرح محتوا، فهرست شده و دو امکان پخش و ذخیره در دسترس است مخاطبان است. پخش قطعات صوتی در قالب فهرست پخش به صورت خودکار انجام می‌شود.

بخشی زاده تاکید کرد: بخش دیگری از سامانه به مناظره‌های بین نامزد‌های مجلس اختصاص دارد. این دسته از محتوا روزانه درحال افزایش است که ان شاءالله تا پایان بازه زمانی مجاز تبلیغات به بیش از ۱۰۰۰ برنامه خواهد رسید. این مناظره‌ها در بالای صفحه اختصاصی هر حوزه قابل مشاهده است.

در روز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲، ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز برگزار می‌شود. برای هر یک ۱۴۴ نفر نامزد مجلس خبرگان نیز مانند بخش قبل، صفحه اختصاصی ایجاد شده و تصویر ایشان به همراه محتوای صوتی ۲۰ دقیقه‌ای معرفی، در آن قابل دسترس است. لازم به ذکر است حوزه‌های مجلس خبرگان در این دوره، استانی تعریف شده و لذا نام این نامزد‌ها در صفحه اصلی هر استان قابل دسترس است.

شنیدن برخط فایل‌های صوتی، امکان ذخیره فایل، نشانه گذاری و اشتراک گذاری اطلاعات نامزد منتخب از دیگر ویژگی‌های این برنامه کاربردی است.

همچنین با این اقدام، مردم می‌توانند مجموعه اطلاعات درباره نامزد‌ها را به همراه کد‌های انتخاباتی گردآوری کرده و برای خود نشانه گذاری کنند و در روز انتخابات همراه با ایران صدا پای صندوق‌های رای حاضر شوند و نامزد اصلح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند نرم افزار تلفن همراه ایران صدا را ویژه اندروید از این نشانی رایگان دریافت کنند و یا کلیه خدمات سامانه را به صورت آنلاین از طریق وب سایت به همین نشانی استفاده کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۹ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
برنامه شبکه انتخاب خوب نیست.تعداد نامزدهاهم زیاده ممکنه باعث تعداد رای مساوی و کشیده شدن به دورهای بعدی و هزینه اضافه بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۸ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
کاش دسته بندی کاندیداهای تهران بر اساس تخصص آنها تولید و منتشر بشود .اینطوری انتخاب بهتری میشود کرد