پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از فردا ۸ اسفند

از فردا ۸ اسفندماه، پیش فروش بلیت قطار‌های مسافری برای ایام نوروز با افزایش ظرفیت و بدون تغییر قیمت عرضه می‌شود.

همزمان با آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری در ایام نوروز پیگیری ها حاکی از آن است که این پیش فروش بلیت ها همانند پیش فروش بلیت قطار اسفند ماه به صورت اینترنتی و سپس حضوری و بدون هیچ تغییر قیمتی خواهد بود.

میعاد صالحی مدیرعامل شرکت راه آهن گفت‌: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز از ۸ صبح روز سه شنبه ۸ اسفند ماه و به مدت ۳ روز انجام می شود.

وی افزود: در روز سه شنبه ۸ اسفند، پیش فروش بلیت کلیه قطارها به غیر از مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس آغاز می‌شود. روز چهارشنبه ۹ اسفند پیش فروش بلیت کلیه قطارها به استثنای مسیر تهران- مشهد و بالعکس انجام می‌گیرد.

صالحی ادامه داد: روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه نیز بلیت قطار کلیه مسیرها از جمله مسیر تهران - مشهد و بالعکس عرضه خواهد شد.

مدیرعامل راه آهن  با توجه اینکه جهت رفاه مردم و برقراری عدالت در خرید بلیت قطار، در این سه روز، ابتدا از ساعت ۸ صبح تمام ظرفیت بلیت قطارها صرفا به صورت اینترنتی عرضه می شود افزود: ۴ ساعت پس از آن یعنی از ساعت ۱۲ این روزها، علاوه بر فروش اینترنتی، امکان خرید بلیت های باقی مانده از طریق مراکز مجاز فروش حضوری (آژانس ‌ها) نیز وجود خواهد داشت و این مراکز نیز به مردم عزیز خدمت‌رسانی خواهند کرد.

او با اشاره به اینکه هیچ گونه تغییر قیمتی در بلیت های نوروزی  چه در بخش قطارهای ۵ستاره و چه در بخش قطارهای برنامه ای نداریم گفت: تمامی بلیت ها با نرخ های سابق و بدون تغییر قیمت عرضه می شود.

وی اظهار کرد: طبق قوانین و مقررات،  تمامی  مسافران قطار باید برای سوار شدن دارای بلیت مطابق با نام و نام خانوادگی خود باشند. لذا ماموران کنترل بلیت موظفند با رویت کارت شناسایی معتبر از مسافر، نام فرد را با تصویر بلیت بررسی کرده و از ورود افراد با بلیت غیر معتبر جلوگیری کنند.

او گفت:  برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع‌رسانی راه‌آهن به شماره ۰۲۱۵۱۴۹ تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی rai.ir مراجعه کنند.

برچسب ها: حمل ونقل ، بلیت قطار
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار