مسابقات قهرمانی جوانان آسیا؛

واژیر و اصلانی در شیرجه هماهنگ برنزی شدند

در دومین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده‌های سنی آسیا سام واژیر و کیومرث اصلانی موفق به کسب مدال برنز شیرجه هماهنگ از سکو شدند.

 صبح امروز سه‌ شنبه در دومین روز از مسابقات شیرجه رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا نمایندگان شیرجه ایران در ماده‌های تخته سه متر انفرادی و شیرجه هماهنگ از سکو با حریفان آسیایی خود به رقابت پرداختند.

ابتدا آیدین نصرتی و صدرا علیزاد منصور در تخته سه متر انفرادی رده سنی ۱۳ - ۱۲سال با حریفان قدرتمند آسیایی خود به رقابت پرداختند. نصرتی در تخته سه متر در جایگاه ششم قرار گرفت و صدرا علیزاد منصور هفتم شد.

در ادامه دو ملی پوش شیرجه ایران سام واژیر و کیومرث اصلانی در شیرجه هماهنگ از سکو کار خود را آغاز کردند. این دو شیرجه روی ایران که در روز نخست مسابقات مدال نقره شیرجه هماهنگ از تخته سه متر را کسب کرده بودند یک بار دیگر موفق به کسب مدال شدند. واژیر و اصلانی در شیرجه هماهنگ از سکو با نمایش یک عملکرد خوب پس از رقبا خود از کشور‌های چین و ویتنام بر سکوی سوم این ماده ایستادند. با این نتیجه سومین مدال تیم شیرجه ایران در این مسابقات رنگ برنز داشت.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که رقایت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد.

برچسب ها: شنا ، شیرجه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار