دستگیری اعضای باند جعل مدارک در همدان 

اعضای باند جعل عناوین دولتی، قضایی، نظامی و پزشکی، جعل اسناد و مدارک هویتی را در همدان دستگیر شدند.

رئیس پلیس اطلاعات انتظامی همدان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان، با اقدامات فنی و اطلاعاتی اعضای باند جعل عناوین دولتی، قضایی، نظامی و پزشکی، جعل اسناد و مدارک هویتی را در همدان دستگیر کردند.

سرهنگ علی رضائی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان، با اقدامات فنی و اطلاعاتی اعضای باندی را که اقدام به جعل عناوین دولتی، قضایی، نظامی و پزشکی، جعل اسناد و مدارک هویتی، آموزشی، دانشگاهی، ملکی، بانکی، نظامی و قضایی، کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع و مباشرت و معاونت در برداشت غیرقانونی از حساب‌های بانکی افراد (جرائم رایانه‌ای) و همچنین تشکیل باند رشاء و ارتشاء، کارچاق کنی، اغفال زنان می‌کرد را شناسایی و دستگیر کردند.

او گفت: متهم با همکاری سه نفر از همدستان خود، با جعل عناوین مختلف ضمن نفوذ در مراجع و ادارات قضایی، دولتی و نظامی، به صورت کاملاً حرفه‌ای از مردم کلاهبرداری می‌کرده که با اشراف اطلاعاتی در زمان و مکان مناسب به عنوان سرکرده باند دستگیر شد.

رئیس پلیس اطلاعات انتظامی همدان گفت: طی تحقیقات به عمل آمده، ارتکاب جرم متهم به ویژه جعل عناوینی از جمله سردار، سرهنگ، پزشک، وکیل، قاضی دادگاه در استان‌های همدان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، تهران، البرز احراز شده است.

رضائی گفت: در فرایند دستگیری و مراحل تشکیل پرونده، تعداد ۵۱۴ برگ اوراق و اسناد مجعول از متهم کشف و در نهایت با قرار سنگین وثیقه روانه زندان شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.