طاهرزاده: مشکلات پرسپولیس با رفتن گل محمدی حل شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان پایتخت توضیحاتی را بیان کرد.

بهنام طاهر زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان اظهار کرد: گویا مشکل یحیی گل محمدی بود چرا که با رفتن او تمام مشکلات حل شد و بازیکن گرفتند و تیم را تقویت کردند. پرسپولیس به غیر از بازی با آلومینیوم بازی ها‌ی قابل قبولی در نیم فصل دوم انجام داده است. این تیم هر نتیجه‌ای هم بگیرد زحمات چندین ساله گل محمدی است و نمی‌توانیم بگوییم که بعد از ۴، ۵ سال که گل محمدی این تیم را شکل داده  و این همه افتخار کسب کرده است، اکنون بگوییم دستیارش در این مدت کم تیم را عوض کرده و تغییر و تحولات داده است.

پرسپولیس فعلی همان تیم یحیی گل محمدی است 

او افزود: پرسپولیس فعلی همان تیم یحیی گل محمدی است، فقط کسی خواسته‌های یحیی را برآورده نمی‌کرد و مشکل او بود و با رفتنش سریع درویش تیم را تقویت کرد و مهره‌هایی که کادر فنی خواست به خدمت گرفت و می‌بینیم که پرسپولیس به همان روند خوب اولیه خود برگشته است.

آینده برای امثال رفیعی است 

طاهرزاده درباره اینکه نخستین حضور رفیعی در درون دروازه پرسپولیس را چطور دیده است، گفت:  رفیعی برای اولین بازی دروازه بان خوبی نشان داد و با اعتماد به نفس و مسلط بود. اینکه یک بازیکن جوان به تیم بزرگ پرسپولیس بیاید و بخواهد آن قدر با روحیه کار کند واقعا خیلی خوب است و آینده برای امثال رفیعی هست و تیم ملی هم مال این جوانان است. امیدوارم که نظر سرمربی تیم ملی عوض شود و بعد از ۱۳، ۱۴ سال که نتیجه‌ای با این بازیکنان کسب نشد، سرمربی تیم ملی نگاهش آینده نگر باشد و تغییرات اساسی را در تیم ملی انجام بدهد و یک نسل جدیدی را به تیم ملی بیاورد که در سال‌های بعد بتوانیم از آن استفاده کنیم.

زاهدی به دنبال منافع شخصی خودش بود 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه جدایی شهاب زاهدی از سرخپوشان را چطور می‌بیند، گفت: وقتی بازیکنی دلش با تیم نیست، برود بهتر است. به نظرم زاهدی فوروارد شش دانگ نبود و دنبال منافع شخصی خودش بود و خیلی جا دارد که  مثل این بازیکنان پا جای بزرگان پرسپولیس بگذارند که در دهه‌های ۵۰، ۶۰ و ۷۰ داشتیم که تیم‌های اروپایی و عربی پیشنهادات خوبی به بازیکنان پرسپولیس می‌دادند، اما آن‌ها به خاطر عشق پیراهن نمی‌رفتند. اما اکنون می‌بینیم که بازیکنان برای اینکه جابه جا شوند، سر تمرین حاضر نمی‌شوند و بعد هم پشت تربیون می‌گویند که ما از بچگی عاشق پرسپولیس بودیم و همه این‌ها شو و فیلم است. این بازیکنان فکر می‌کنند می‌توانند با این حرف‌ها  مردم  و هواداران را فریب بدهند، اما این کار‌ها دیگر کهنه شده است.

زاهدی در لیگ ژاپن نمی تواند دوام بیاورد 

او افزود: همان بهتر که زاهدی از پرسپولیس رفت. مطمئن باشید او در لیگ ژاپن که فوتبال سریعی دارد، نمی‌تواند دوام بیاورد و به زودی برمی‌گردد، اما زمانی که او برگشت، امیدوارم مدیران و مربیان پرسپولیس یاد این روز‌ها بیفتند که این بازیکن در روز‌های سخت،  تیم را تنها گذاشت  و به فکر این باشند که نفراتی را وارد پرسپولیس کنند که واقعا عاشق پرسپولیس باشند و منافع مادی در اولویت‌های بعدی شان قرار بگیرد.

متاسفانه بعضی ها از راه های غیر فوتبالی به دنبال نتیجه گرفتن هستند 

طاهرزاده درباره اینکه برگه‌هایی از خرافات و رمالی در رختکن پرسپولیس در بازی با ذوب آهن پیدا شده است، گفت: من که در آنجا نبودم، اما دیدم عالیشاه از صحنه فیلم گرفته بود. متاسفانه جادو، جنبل و دعا در فوتبال ما بوده است و بازیکنان بزرگ ما به آن‌ها اشاره کردند و در تیم‌های پایتخت هم در دوره‌های قبل بوده است که خداداد عزیزی به آن اشاره کرد. خیلی از مدیران و مربیان  برای نتیجه گرفتن دست به چنین کار‌هایی می‌زنند و بعضی از اوقات هم جواب گرفتند و نمی‌توانیم این مسئله را رد کنیم. با توجه به مدرکی که عالیشاه به خبرنگاران نشان داد متاسفانه این مسائل وجود دارد و ما به جای اینکه زحمت و تلاش کنیم و تیم را درست کنیم دنبال این هستیم که از راه‌های غیر فوتبالی نتیجه را به دست آوریم.

پرسپولیس نباید تیم نفت و گاز گچساران را دستکم بگیرد 

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه بازی بعدی سرخپوشان با تیم نفت و گاز گچساران در جام حذفی است، گفت: بازی با این تیم‌ها خیلی سخت است و نباید دستکم گرفت. به طور کلی جام حذفی جام شگفتی‌ها است و در تمام دنیا خیلی از تیم‌های بزرگ با تیم‌های لیگ‌های پایین‌تر بازی کردند و حذف شدند. تیم پرسپولیس در صورتی که به دنبال قهرمانی در جام حذفی است باید با تمام قوا و با ترکیب اصلی اش برود  تا نتیجه بگیرد و نباید این تیم را دستکم بگیرد. به طور حتم تیم پرسپولیس بازی سختی پیش رو دارد.

دربی برگشت در قهرمانی تاثیرگذار است 

او درباره اینکه پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی رقابت تنگاتنگی دارند، گفت: به نظرم اکنون زود است درباره قهرمانی صحبت کرد که بگوییم کدامیک از تیم‌ها قهرمان می‌شود. بازی‌های تیم‌های بالای جدول با یکدیگر ۶ امتیازی است و خیلی سرنوشت ساز است. تیم استقلال توانست تیم سپاهان را شکست بدهد و به نظرم بازی دربی هم ۶ امتیازی و حساس است. به نظرم دربی برگشت یک بازی جنجالی، هیجانی و تاثیرگذار و سرنوشت ساز برای قهرمانی است. امیدوارم بازی برگشت را پرسپولیس بتواند کسر امتیازش را با بردن استقلال جبران کرده  و صدر جدول را از آن خود کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
عارف
۰۹:۲۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
جناب طاهرزاده شما پیشکسوتان همیشه همینطوری حرف میزنید درسته تیم یحیی هست ولی اوسمار بهتر داره بازی میگیره چیزی را ک ما بظاهر داریم می‌بینیم واوسمار هنوز از بازیکنان جدید درترکیب اصلی استفاده نکرده مگر عیسی وبا هنر مربی جدید هم دفاع تیم بهتر شده وهم خلق موقعیت خیلی زیاد انجام‌میدیم پس مربی تاثیر خودش رو گزاشته
آخرین اخبار