یک تن و ۲۱۲ کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۱۲ کیلوگرم مواد مخدر در استان طی ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان   اظهار کرد: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مواد مخدر در شهرستان‌های سراوان، زابل، زاهدان و خاش پس از اشراف اطلاعاتی، از فعالیت قاچاقاقچیان مواد افیونی مطلع و پس از شناسایی قاچاقچیان موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: سوداگران مرگ در عملیات پلیس سراوان در مواجهه با ماموران تاب مقابله با تکاوران پلیس را نداشتند و با رها کردن مواد با توجه به پستی و بلندی‌های منطقه متواری و ۵۰۰ کیلوگرم تریاک و ۱۰۰ کیلوگرم حشیش از محل کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ماموران پلیس در یکی از خیابان‌های زابل دستور ایست را به راننده یک دستگاه خودرو پژو حامل مواد مخدر صادر کردند ولی راننده بدون توجه به ایست پلیس به مسیر خود ادامه و با رها کردن خودرو از محل متواری که در بازرسی از خودرو ۲۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی تصریح کرد: قاچاقچیان مواد افیونی در یکی از محلات خاش در مواجهه با ماموران تاب مقابله با ماموران پلیس را نداشتند و با رها کردن مواد با توجه به پستی و بلندی‌های منطقه متواری و ۲۹۷ کیلو و ۵۰۰گرم تریاک از محل کشف و ضبط شد.

سردار جلیلیان عنوان کرد: ماموران پلیس در یکی از روستا‌های زاهدان دستور ایست را به یک دستگاه خودرو سواری پژو و حامل مواد مخدر صادر و خودرو متوقف که در این عملیات نیز از بازرسی خودرو سواری ۵۵ کیلو گرم تریاک کشف و یک سوداگر مرگ دستگیر گردید.

وی خاطر نشان کرد: در این چهار عملیات پلیس در مجموع یک تن و ۱۱۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۱۰۰ کیلوگرم از نوع حشیش کشف و یک سوداگر مرگ دستگیر، د۲ دستگاه خودرو توقیف و و دستگیری قاچاقچیان متواری در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

برچسب ها: موادمخدر ، فراجا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار