قوی سپید میزبان زردپوشان نصف جهان

تیم فوتبال ملوان فردا در انزلی به مصاف سپاهان اصفهان می‌رود.

از هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران جام خلیج فارس و از ساعت ۱۷ فردا تیم ملوان بندر انزلی در ورزشگاه شادروان سیروس قایقران انزلی به مصاف تیم سپاهان اصفهان می‌رود.
داوری این بازی را مرتضی منصوریان با کمک‌های حسن ظهیری و محسن سلطانی بر عهده دارد.

قوی سپید خزر این فصل نتایج مطلوبی گرفته و هوادارانش را راضی نگه داشته و در حال حاضر با ۳۸ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد.

در آن سوی میدان سپاهان اصفهان با وجود اینکه در حال حاضر ۴۲ امتیاز دارد و در رده سوم جدول ایستاده، اما هوادارانش خیلی ناراحت و عصبانی هستند، آن‌ها توقع داشتند در این فصل که ستاره‌های اسمی زیادی را جذب کرده اند به راحتی قهرمان لیگ شوند، اما اکنون فاصله زیادی با پرسپولیس و استقلال در جدول لیگ دارند.

از سویی دیگر ملوان تبدیل به گربه سیاه سپاهان در لیگ برتر شده که فصل گذشته با متوقف کردن سپاهان در ورزشگاه نقش جهان مانع قهرمانی این تیم شد و جام به پرسپولیس رسید، در بازی رفت دو تیم در این فصل هم ملوان ۳ بر ۲ سپاهان را شکست داد و هنوز زردپوشان اصفهانی موفق به شکست ملوان در لیگ برتر نشده اند.

سپاهان بعد از برد شهرآورد اصفهان با شرایط بهتری قدم به بندرانزلی می‌گذارد، اما ملوان هم تیمی سختکوش و دونده است که این فصل به راحتی امتیاز به حریفان نمی‌دهد آن هم در حضور هواداران خود در انزلی.

 

برچسب ها: فوتبال ، گیلان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.