معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری برای نقش آفرینی در انتخابات، تقاضای مرخصی کرد.

محسن منصوری معاون اجرایی دولت سیزدهم، با انتشار پیامی در فضای مجازی خبر منتشر شده در خصوص انتصاب به عنوان رئیس ستاد «سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، را تأیید کرد.

متن نامه درخواست مرخصی محسن منصوری از محمد مخبر به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر مخبر

سرپرست محترم ریاست جمهوری

با تقدیم سلام و احترام

تلاش برای ادامه خط نورانی خدمت صادقانه به مردم که میراث ماندگار شهید آیت الله دکتر رئیسی و دولت انقلابی سیزدهم است، باور و اعتقاد قلبی همه همراهان رئیس جمهور شهید است. اکنون که با شهادت حضرت آیت الله دکتر رئیسی مطابق قانون اساسی انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در حال برگزاری است جهاد مقدس برای حضور پرشور مردم در عرصه تعیین سرنوشت و کمک به روی کار آمدن دولتی برآمده از رأی مردم و معتقد به شعار‌ها گفتمان و عملکرد دولت رئیس جمهور شهید تکلیف هر نیروی انقلابی و معتقد به ادامه‌ی سیره و اندیشه‌ی شهید آیت الله دکتر رئیسی است.

از آنجا که در شرایط فعلی تکلیف شرعی و وظیفه انقلابی خود را زمینه سازی و کمک به روی کار آمدن دولتی معتقد به گفتمان انقلاب اسلامی و مسیر افتخار آمیز دولت شهید آیت الله دکتر رئیسی می‌دانم، به منظور پرهیز از هرگونه شائبه دخالت اعضای دولت از جایگاه سیاسی در انتخابات آتی از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ درخواست مرخصی می‌نمایم.

خواهشمند است با مرخصی اینجانب در بازه زمانی فوق الذکر موافقت فرمائید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۱ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
موافق هر جا میخواه برو فقط برنگرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۴ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
هیچی دیگه مجلس و دولت تعطیل شد
آخرین اخبار