پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فساد در فوتبال ۲ روز و ۱۰ روز است. بعد تمام می‌شود و همه چیز مثل سابق پیش می‌رود.  

 علی پروین پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس  در حاشیه تمرین پیشکسوتان پرسپولیس اظهار کرد: دوست داشتیم رضا درویش هم بود، اما  کمیته اخلاق او را محروم کرده، خوشحالیم جام قهرمانی را آوردند و نشان می‌دهد قدر پیشکسوتان را می‌دانند. کار درستی نیست پیشکسوتان کنار گذاشته شوند. 

او درباره اینکه همواره به پرسپولیس در راه قهرمانی این فصل انرژی مثبت داده، گفت: گفتیم و قهرمان شدیم، اما  می‌خواهم درباره استقلال صحبت کنم. دم نکونام گرم، اول فصل پول نداشتند و نمی‌توانست یار بیاورد، اما  با آن همه گرفتاری خیلی خوب کار کرد. اکنون  کاری کردید که استقلال و پرسپولیس دشمن خونی شده‌اند، اما زمان ما، من در جام جهانی با مرحوم حجازی هم اتاق بودم. در کره جنوبی با مرحوم پورحیدری هم اتاق بودم. همه رفیق و دوست هستند و در تیم ملی کنار هم بازی می‌کنند. رقابت است و در این رقابت هر کسی بهتر بازی کرد قهرمان می‌شود. فوتبال را برای لذت بازی می‌کردیم نه اینکه با هم دعوا کنیم. به نظرم شما‌ها مقصر هستید که استقلال و پرسپولیس دشمن خونی شده‌اند.

پیشکسوت  پرسپولیس افزود: من که گوشی موبایل ندارم، اما  خبر آمد علی پروین دستگیر شد. یک موتوری در خیابان به من گفت بیرون هستید، شما را نگرفتند؟ تأییدیه بگیرید و خبر بدهید. با یک غوره سرد و با یک کشمش گرم نشوید. چیزی به خبر‌ها اضافه نکنید. به ورزش و فوتبال بچسبید. عشق مردم فوتبال است. مسئله آمبولانس را برای من درست کردید. من خسته شده بودم، محمود خوردبین هم نمی‌توانست راه بیاید، گفتیم آمبولانس ما را تا تونل ورزشگاه ببرد. ببینید چه الم شنگه‌ای به راه انداخته‌اند. شما رسانه‌ها در این فضای فوتبال مقصر هستید.

او در مورد فساد در فوتبال گفت: فساد فوتبال ۲ روز و ۱۰ روز است. بعد تمام می‌شود و همه چیز مثل سابق پیش می‌رود.  

پروین در مورد اینکه زمان بازی کردن او هم فساد بود، گفت: داور سوت را می‌زد ما ۲، ۳ گل جلو بودیم. نیازی به این چیز‌ها نبود. آن زمان به عشق پیراهن پرسپولیس بازی می‌کردند. درخشان، محرمی، ناصر محمدخانی به عشق پیراهن بازی می‌کردند.  

او درباره اینکه از اوسمار حمایت کرده، گفت: پیشکسوتان همه حمایت می‌کنند. اگر اختلاف نظری هم پیش می‌آید سریع در سابت‌ها دری وری نگویند. بالاخره انتقاد هم می‌کنند، همیشه نمی‌شود تعریف کرد.  

پیشکسوت  پرسپولیس درباره اینکه فساد بعد از او هم بوده و دلیل برخورد نکردن با متهمان چه بوده، گفت: من با تاج و نبی دوست هستم، اما مشکل استادیوم آزادی این است که ۱۰۰ نفر کت و شلواری در استادیوم راه می‌روند. دلیل راه رفتن آنها کنار زمین چیست. در خارج از ایران چنین نیست. تا داور سوت می‌زند ۲۰ نفر از روی نیمکت بالا می‌پرند. داور هول می‌شود و خوب هم بخواهد داوری کند بدتر داوری می‌کند.  

او درباره اینکه می‌گویند گل قهرمانی پرسپولیس آفساید بوده، تصریح گرد: آن قدر شلوغ شد من بعد از آن در تلویزیون دیدم. به نظر من آفساید نبود.

پروین درباره اینکه چه نظری درباره ماندن یا رفتن اوسمار دارد، تصریح کرد: باید اوسمار را نگه دارند. چون مربی خوبی است، از روزی که آمده برده، یکی، ۲ مساوی کرده و تیم را قهرمان کرده است. فکر می‌کنم به خاطر پول دارد طول می‌دهد و در اختیار باشگاه است.  

او درباره بازی تیم ملی با ازبکستان گفت: قلعه‌نویی کارش را بلد است و امشب می‌برد. مرحله بعد مهم است و انگار هشت تیم از آسیا جام جهانی می‌روند. راحت می‌رویم، اما از گروه صعود کنیم. ما رفتیم جام جهانی در گروه خود چهارم شدیم، از آن به بعد هر تیم ملی رفت جام جهانی در گروهش چهارم شد. ما از ۱۶ تیم رفتیم، اکنون  ۵۰ تیم هستند، جام جهانی می‌رویم اقلاً از گروه صعود کنیم. نرویم دوباره چهارم شویم.

پروین درباره اینکه اگر اوسمار ماندگار نشد چه کسی سرمربی شود، خاطرنشان کرد: خبر ندارم درویش با علی دایی حرف زده باشد. در اختیار ما نیست.  

او درباره اینکه از مهدی هاشمی نسب خبر دارد، تصریح کرد: هاشمی نسب بچه خوبی است و از شاگردان خوب من بوده، کری خواندن ایرادی ندارد، خدا کند کری سالم بخوانند، اما کاری کردند که  استقلال و پرسپولیس دشمن هم شده‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۸ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
هرچه بگندد نمکش می زنند، وای به روزی که بگندد نمک، وای به روزی که بازرسان فساد لنگ باشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۴۷ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
علی آقای پروین! استفاده شخصی تو و خوررد بین از آمبولانس چی؟ فساد نیست داداش؟!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۲۵ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
سلطان علی پروین ❤️❤️❤️❤️
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
خجالت بکشد فساد به همه جا نفوذ کرده ورزش فوتبال که دیگه از همه بدتر .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۱ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
باسلام خدمت شما جناب استاد علی پروین بعد از مافیای کثیف و آلوده مواد مخدر آلودگی شدید وپر تعفن در دنیا همین فوتبال است و 2 روزه و 10 روزه وبلکه 100 هزار روزه هم به اتمام نمی‌رسد نخواهد رسید. پول مفت و بادآورده و حرام است که می‌شود خالکوبی روی بدن مجالس پارتی. ماشين های لوکس ملیاردی خوشگذرانی وسط دریا با خانواده و برهنه و دهها مورد کثیف دیگر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۲۹ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
ابن بنده خدا هنوز اندر خم تفکرات چاله میدونی و جاهل بازی داره سیر میکنه!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۲۸ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
حالا که با تبانی پرسپولیس قهرمان شده فساد حل میشه میره پی کارش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۴ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
آقا این از آمبولانس استفاده کرده بود چکاره کردید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۲ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
چطور فسادی که چند ساله دچار فساد شده ۲ روز و ۱۰روز تموم میشه،فکر کردید به همین سادگیه؟باید دید چه تیم‌هایی فساد درست کردند و سود بردند باید ریشه زنی شه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
فساد توی فوتبال مهمترین فساد ورزشیه
Iran (Islamic Republic of)
ه
۱۹:۵۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
فوتبال خودش عین فساد است چه می فرمایید عمر را در این بدبختی هدر دادی آقای پروین .
Iran (Islamic Republic of)
عارف اهواز
۱۹:۳۹ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
فک کنم ی چیزی هست .آفسایدپولیس ها ازالان ترسیدن..درضمن اهواز شهردوم هیچ تیمی نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۵ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
اژدها هفت سره فساد تو ایران

یکی رو بزنی ۱۰۰ تا دیگه در میاد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۶ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
اگر میخواست تمام شود تا حالا تمام شده بود
یا خیلی ساده هست
یا خودشو به سادگی زده
آخرین اخبار