مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: جوانان ما باید بدانند افراط و تفریط در قدرت وجود دارد، اما ما می‌توانیم همه چیز را تغییر دهیم.

کیلیان امباپه مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه و باشگاه رئال مادرید در مورد انتخابات پارلمان فرانسه گفت: ما در برهه‌ای حساس از تاریخ کشور هستیم. شما باید بدانید که چگونه مسائل را بررسی کنید و اولویت‌های خود را ببینید. ما قبل از هر چیز شهروند هستیم و نباید ارتباطمان با دنیا قطع شود.

وی ادامه داد: ما در شرایط بی سابقه‌ای قرار داریم. من می‌خواهم با همه مردم فرانسه و به ویژه نسل جوان صحبت کنم. می‌بینیم که افراط و تفریط در قدرت وجود دارد. ما این امکان را داریم که همه چیز را تغییر دهیم.

مهاجم اول تیم فرانسه افزود: امیدوارم صدای من تا آنجا که ممکن است پخش شود. ما باید با ارزش‌های تساهل، احترام و تنوع همزاد پنداری کنیم. هر گونه نظری مهم است. امیدوارم انتخاب درستی داشته باشیم و به پوشیدن این پیراهن در روز ۷ جولای دوباره افتخار کنیم.

 وی در مورد اظهارات تورام پیرامون اینکه اگر جمهوریخواهان رای بیاروند برای تیم ملی بازی نمی‌کند، گفت: ما شبیه به تورام فکر می‌کنیم. من او را همراهی می‌‎کنم. از نظر من او زیاده روی نکرد. ما در کشوری هستیم که آزادی بیان در آن وجود دارد. او نظر خود را اعلام کرد و من طرف او هستم. البته بازی اول یورو بسیار مهم است، اما شرایطی وجود دارد که از اهمیت بیشتری برخوردار است. این موضوع باعث نشد که نتوانیم در یورو خوب بدرخشیم البته شرایط متفاوت است، اما ما بازیکنان بزرگی هستیم و باید خود را وفق دهیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
اقتصاد مردم نهاد
۰۳:۰۱ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
اما رای ما بی تاثیر است ، چون 5 نفر از اول انتصاب شدن ، بود و نبود من بی فایده است ...
من احمدی نژاد رو میخواستم که بزور نزاشتن بیاد ...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۰ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
آقای کریمی،آقای دایی یادبگیرین. هنوز امباپه تو فرانسه هست و همه هم موضع مکرون رو راجع به قضایای فلسطین و جلیفه زردها میدونن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۰ ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
یکی از ضعیفترین برنامه های یورو صدا سیما
حمید محمدی تا ۱۰ ثانیه بعد شروع بازی حرف میزند
وبجای اینکه صدا سیما تبلیغ طوری تنظیم کند که با سوت بازی تمام شود بیننده ۱۵ ثانیه از بازی از دست میدهد
آخرین اخبار