آرمان صالحی با ۹۰ دریافت موفق، بهترین دریافت کننده سرویس مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ در گروه مردان شد.

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ در گروه مردان شب گذشته (یکشنبه سوم تیر) پس از برگزاری ۹۶ مسابقه و با معرفی هشت تیم صعود کننده به مرحله نهایی به پایان رسید.

در پایان مرحله مقدماتی تیم‌های اسلوونی، لهستان، ایتالیا، ژاپن، کانادا، فرانسه، برزیل و آرژانتین با کسب رتبه‌های اول تا هشتم جدول به مرحله نهایی صعود کردند.

بر اساس آمار و اطلاعات، در پایان مرحله مقدماتی این رقابت‌ها نیمیر عبدالعزیز از هلند با کسب ۲۸۴ پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن را به دست آورد. در این داده آماری تونچک استرن از اسلوونی و استفان مار از کانادا به ترتیب با کسب ۲۵۸ و ۲۱۱ امتیاز در رتبه دوم و سوم قرار دارند. امین اسماعیل‌نژاد با ۱۹۵ امتیاز در رتبه پنجم جای دارد.

عنوان بهترین دریافت کننده سرویس به آرمان صالحی از ایران رسید که با ۹۰ دریافت موفق اختلاف زیادی با نفر دوم این داده آماری دارد. جانی کواسیچ از اسلوونی با ۶۵ دریافت موفق در رتبه دوم جای دارد و رومن گارسیا از کوبا با ۶۴ دریافت موفق در جایگاه سوم است.

نیمیر عبدالعزیز با کسب میانگین ۱۹.۵۸ امتیاز در هر مسابقه و ۵۱.۷۶ درصد موفقیت در حملات عنوان بهترین مهاجم را به دست آورد. استرن از اسلوونی با میانگین ۱۷.۶۷ امتیاز و ۵۴.۹۲ درصد موفقیت در رتبه دوم قرار دارد. رتبه سوم به استفان مار از کانادا با میانگین ۱۵.۱۷امتیاز و ۴۸.۰۲ درصد موفقیت در جایگاه سوم قرار دارد. امین اسماعیل نژاد به همراه مارلون یانت از کوبا با میانگین ۱۳.۹۲ پوئن در هر بازی در رتبه چهارم قرار دارند که یانت ۵۳.۱۸ درصد و امین ۴۹.۵۵ درصد موفقیت کسب کرده‌اند.

در گروه مدافعان میانی این رقابت‌ها برونو لوزر از آرژانتین با ۳۲ دفاع در صدر جدول قرار دارد و فلابیو رزنده از برزیل با ۳۰ دفاع و الکس گروزدانوف از بلغارستان با ۲۹ دفاع در رتبه‌های دوم و سوم جای گرفتند.

نیمیر عبدالعزیز از هلند با کسب ۴۰ امتیاز سرویس در رتبه نخست بهترین سرویس زننده‌ها قرار دارد. تونچک استرن از اسلوونی با ۲۷ امتیاز سرویس در رتبه دوم و دراژن لوبوریچ از صربستان با کسب ۲۴ امتیاز در رتبه سوم جای گرفته‌اند.

گریگور روپرت از اسلوونی در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها با ۳۰۲ پاس موفق در صدر قرار دارد. لوگ هر از کانادا نیز با ۲۸۰ پاس موفق رتبه دوم را در اختیار دارد و سیمون نیکولوف از بلغارستان با ۲۷۶ پاس موفق در جایگاه سوم است.

سانتایگو دانانی از آرژانتین با ۱۱۳ توپ‌گیری در صدر بهترین توپ‌گیر‌ها است. جانی کواسیچ از اسلوونی با ۹۱ توپ‌گیری و جنیا گربنیکوف از فرانسه با ۸۵ توپ‌گیری در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ در گروه مردان از هفتم تا دهم تیر به میزبانی لودژ در لهستان برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار