در هفته‌های پایانی لیگ بیست‌وسوم مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال این بودند که قرارداد اوسمار ویرا را تمدید کنند، اما در نهایت موفق به این کار نشدند.

در هفته‌های پایانی لیگ بیست‌وسوم و در شرایطی که پرسپولیس در کورس قهرمانی قرار داشت، مدیران این باشگاه به دنبال این بودند که قرارداد اوسمار ویرا را تمدید کنند، اما در نهایت موفق به این کار نشدند.

ابتدا پرسپولیسی‌ها می‌گفتند که اوسمار به آنها گفته به خاطر بیماری همسرش امکان ادامه همکاری با پرسپولیس را ندارد، اما بعد از امضای قرارداد این مربی با بوریرام تایلند، تقریبا مشخص شد که پایان همکاری پرسپولیس و اوسمار به خاطر بیماری همسرش نبوده است.

از برخی منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس اطلاعاتی به دست آمده که نشان می‌دهد دلیل اصلی جدایی اوسمار از پرسپولیس مباحث مالی بوده است. بر همین اساس، در زمان مذاکرات اوسمار ویرا با پرسپولیس، دو طرف بر سر قرارداد ۵۰۰ هزار دلاری برای سال اول و ۵۵۰ هزار دلاری برای سال دوم توافق می‌کنند، اما چند روز بعد، اوسمار خواهان افزایش ۵۰ هزار دلاری قرارداد می‌شود که این موضوع با مخالفت پرسپولیس همراه می‌شود. در ادامه مذاکرات میان طرفین برای رسیدن به توافق بر سر این ۵۰ هزار دلار ادامه پیدا می‌کند، اما در میانه راه اوسمار میز مذاکره را ترک می‌کند.

در ادامه و بعد از ترک ایران، اوسمار ویرا مذاکرات خود با باشگاه بوریرام تایلند را پیگیری و در نهایت هم با این باشگاه تایلندی قرارداد امضا می‌کند. نکته جالب در این میان این است که اوسمار به یکی از دوستانش در باشگاه پرسپولیس گفته که با بوریرام تایلند قراردادی ۷۰۰ هزار دلاری امضا کرده است. این یعنی اگر ادعای مربی برزیلی درست باشد، او به خاطر ۲۰۰ هزار دلار بیشتر، بوریرام را به پرسپولیس ترجیح داده است.

منبع: ایسنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Germany
ناشناس
۰۳:۱۰ ۱۱ تير ۱۴۰۳
اگه جای دیگه 700 هزار دلار بهش دادن پس ما داشتیم حقش رو میخوردیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۴ ۱۰ تير ۱۴۰۳
یه جوری تیتر زدن ۲۰۰ هزار دلار،،،، انگار ۲۰۰ هزار تومنه!!؟!؟؟!!!!
۲۰۰ هزار دلار یعنی ۱۲ میلیارد تومن.یعنی پول یه بی ام دبلیو ایکس شیش.یعنی پول یه خونه ۲۰ سال ساخت ۱۰۰ متری تو یوسف آباد.یعنی خیلی چیزا.......
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۰ ۱۰ تير ۱۴۰۳
همچین برای ۲۰۰ هزار دلار علامت تعجب گذاشتن انگار ۲۰۰ هزار تومنه
اینا پول بیت الماله من به عنوان یک ایرانی راضی نیستم
نظرسنجی کنید از مردم ایران چند درصد با دادن پول های نجومی به فوتبالیست ها و مربی ها راضی هستن
اگه اکثریت راضی بودن که هیچی اما اگه اکثریت مخالفن حرام است حرام حرام حرام
Iran (Islamic Republic of)
نسترن
۲۲:۴۱ ۱۰ تير ۱۴۰۳
۲۰۰ هزار دلار مگه پول کمیه ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۳ ۱۰ تير ۱۴۰۳
به کتف چپم که ترک کرد. اصلا فوتبال چه تاثیری تو زندگی ما داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۸ ۱۰ تير ۱۴۰۳
یک جوری نوشتی فقط ۲۰۰/۰۰۰ دلار که انگار هر وقت گدا ببینیم کمتر از ۵۰/۰۰۰ دلار بهش نمیدیم. ۲۰۰/۰۰۰ دلار پول یک اپارتمان شیک صد متری در شهرهای بزرگ دنیاست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۱ ۱۰ تير ۱۴۰۳
گل محمدی 60 میلیارد میگرفت چطور انتظار داشتن مربی خارجی 30 میلیارد بگیره ؟
آخرین اخبار