کد خبر: ۵۹۲۲۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۸

هندبال کشور این روزها شرایط پیش از انتخابات را سپری می کند و درگیر حواشی ای شده که می تواند ضربه های زیادی به این رشته وارد کند.

هندبال کشور در جست و جوی همدلی و آرامشبه گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، مهلت ثبت نام ریاست فدراسیون هندبال به پایان رسید و 16 نفر به عنوان کاندیدای نهایی برای حضور در انتخابات فدراسیون هندبال مشخص شدند.

 حمید آقا علی نژاد ، علیرضا پاکدل ، مرتضی حسن پور ، هادی خلیلی ، کاظم دل قندی ، علیرضا رحیمی ، شهداد مرتجی ، میترا نوری ، احمد سعادتمند ، کیوان صادقی ، حمید رضا عباسی مقدم ، ولی فرنام ، ناصر قاسمی ، حمید مدنی ، خسرو نصیری و محمد نجف پور شانزده کاندیدی بودند که در پایان موفق شدند تایید وزارت ورزش را برای حضور در انتخابات کسب کنند .

اما مدتی است هندبال کشور در حاشیه به سر می برد. حاشیه اصلی از جایی به میان  آمد که ابوالحسن مهدوی رئیس پیشین فدراسیون هندبال  پس از ثبت نام در انتخابات تصمیم به کناره گیری گرفت.تصمیمی که بنا به ادعای وی برای حفظ یکپارچگی و وحدت هندبال کشور بود . 

مهدوی در ابتدا قرار نبود به دلیل وجود بیماری در انتخابات حاضر شود اما در ادامه و با تایید پزشک معالج تصمیم به نام نویسی در انتخابات گرفت. پس از آن علیرضا رحیمی که زمانی ریاست فدراسیون هندبال را به عهده داشت در نامه ای مدعی شد که در صورت حضور ابوالحسن مهدوی در انتخابات از نامزدی در این انتخابات کناره گیری خواهد کرد!

مهدوی هم در نامه ای بلند بالا مدعی شد که علی رغم علاقه به حضور در انتخابات بنا به دلایلی، از جمله حفظ یکپارچگی نمی تواند در انتخابات حاضر شود.

اما ظاهرا این حواشی با کناره گیری مهدوی هم پایان نیافت و بر اساس شنیده ها می توان نشانه های درگیری برخی از کاندیدا را دید. برخی از هندبالیست های کشور نیز که به شدت از وضع موجود ناراحت هستند، برخی از کاندیدا ها را به باد انتقاد گرفتند.

علاوه بر حاشیه های انتخاباتی نامشخص بودن ریاست فدراسیون ، حواشی ، درگیری ها ، انتخاب نشدن سرمربی تیم های ملی ، هزینه ها و سفر های عجیب و غریب ، نبود لیگ پویا برای مردان و زنان و نامشخص بودن برنامه های دراز مدت برای تیم ملی از جمله مواردی است که در این برهه زمانی هندبال ما را دچار مشکل کرده است.

در حالی که این روز ها کشورمان 10 نماینده در لیگ های معتبر اروپایی دارد و پتانسل آن را دارد که بهترین نتایج تاریخ این رشته را رقم بزنند خبری از سازماندهی و برنامه نیست.

حال امید می رود با برگزاری انتخابات، رئیسی بر روی کار بیاید که در مرحله نخست همدلی لازم را در جامعه هندبال به وجود بیاورد و در مرحله دوم با برنامه ریزی هندبال ایران را به سمت قله های موفقیت همراهی کند.

انتهای پیام /
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر