کد خبر: ۶۴۲۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸

عباس قدوح اعلام کرد با کمک ایران توانستیم با اسراییل مقابله کنیم و کشورمان را از اشغال آنها نجات دهیم.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، عباس قدوح – نماینده حزب الله لبنان – با بیان اینکه فعالیت و هدف حزب الله انسان محور است و امروز محور مقاومت مهمترین ابزارهای قدرت را در دست دارد، گفت: رژیم صهیونیستی بعد از شکست، در منطقه نقشی نخواهد داشت.

بر این اساس، نماینده حزب الله لبنان عصر امروز در بیست و نهمین کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی اظهار داشت: ما با کمک ایران توانستیم با رژیم صهیونیستی مقابله کنیم و کشورمان را از اشغال آنها نجات دهیم و در مبارزه با داعش نیز با همکاری ایران، سوریه و محور مقاومت توانستیم آنها را شکست دهیم.

قدوح افزود: در دهه‌های گذشته به جهت اخلاقی، دینی و انسانی از مظلومان و مستضعفین جهان حمایت کردیم و امروز میزان آگاهی عمومی مردم لبنان افزایش یافته و این موضوع یکی از مسئولیتهای مهم بر دوش احزاب است تا بتوانیم مطالبات عادلانه آنها و نیازهای ضروری آنها را برآورده سازیم.

وی با بیان اینکه فعالیت و هدف حزب الله انسان محور است و امروز محور مقاومت مهمترین ابزارهای قدرت را در دست دارد، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی بعد از شکست در منطقه نقشی نخواهد داشت و آمریکا برای وحشی گری در منطقه باقی نخواهد ماند و جهان آماده نفوذ آنها نخواهد شد.

انتهای پیام/

تاکید نماینده حزب الله بر کمک ایران به این جنبش

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر