کد خبر: ۶۵۳۶۹۰۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸

امام جمعه موقت اهواز گفت: رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی با اتحاد و همت مسلمانان نابود خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، آیت الله محسن حیدری، امام جمعه موقت اهواز در خطبه های نماز جمعه امروز، 28 اردیبهشت 97 که در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) برگزار شد، جنایات صهیونیست ها علیه ملت مقاوم و مظلوم فلسطین را محکوم کرد و بیان داشت: رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی با اتحاد و همت مسلمانان نابود خواهد شد.

وی از سکوت سران کشورهای اسلامی مقابل جنایات رژیم اشغالگر قدس ابراز تاسف کرد و افزود: صهیونیست ها تنها زبان زور و مقاومت را می فهمند.

آیت الله حیدری با اشاره به اینکه برخی سران کشورهای اسلامی در مقابل این همه ظلم و جنایت صهیونیست ها تنها به صدور بیانیه و ابراز نگرانی و تاسف بسنده کرده اند، اذعان داشت: در واقع هیچ کاری در حمایت از مردم مبارز فلسطین انجام نمی دهند.

خطیب نماز جمعه اهواز در ادامه سخنان خود ملت ها و دولت های اسلامی را به کمک و یاری مردم فلسطین دعوت و بر مجهز شدن مردم فلسطین به سلاح تاکید کرد و اذعات داشت: اگر مردم فلسطین جواب گلوله را با گلوله و موشک را با موشک پاسخ دهند، صهیونیست ها عقب نشینی خواهند کرد.

وی با اشاره به محکومیت حمایت صریح دولت آمریکا از جنایات صهیونیست ها در روز'نکبت' ، به فرمایش های مقام معظم رهبری در بسیج جهان اسلام مقابل صهیونیست ها اظهار داشت: اگر جمعیت 1.8میلیارد نفری امت اسلامی بخروشد هیچ قدرتی توان مقابله با این نیروی عظیم را ندارد و صهیونیست ها محکوم به شکست و نابودی قطعی هستند.

آیت الله محسن حیدری به شهادت حدود 70 تن و مجروح شدن بیش از 3 هزار نفر از مردم فلسطین به دست غاصبان صهیونیست و ادامه کشتار بی رحمانه و وحشیانه مردم فلسطین در میان سکوت مجامع و سازمان های بین المللی حقوق بشر اشاره و بیان کرد: این سکوت لکه ننگینی برای کشورهای حامی رژیم صهیونیستی به ویژه آمریکا است.

وی اشغال 70 ساله سرزمین فلسطین و آواره کردن مردم این کشور را ظلمی نابخشودنی در حق این ملت فلسطین دانست و اذعان داشت: رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی با همت مسلمانان نابود می شود، این سنت الهی است.

انتهای پیام/گ

اتحاد مسلمانان، نابودگر رژیم صهیونیستی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر