کد خبر: ۶۵۶۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی:

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: تلاطم بازار ارز در شش سال گذشته نشانه مدیریت خسارت بار اقتصادی است و تلاش دو چندان دولت را در این زمینه می طلبد.

تلاطم بازار ارز ‌نشانه مدیریت خسارت بار اقتصادی استبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، احمد توکلی شامگاه در ویژه برنامه چهل سالگی انقلاب در مرکز ملی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: نباید اعتماد مردم به سیاستمداران کمرنگ شود و اشرافی گرایی و تجمل گرایی در بین سیاستمداران رواج پیدا کند.

 نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت ناتوان و ناهماهنگ، فساد سیستماتیک و بودجه‌ریزی غیرعلمی و غیرقانونی از عوامل تضییع حق و عدم اجرای عدالت در کشور است تصریح کرد: مناطق آزاد احداث می‌شود که نیروی کار داخلی سر کار برود و ارتقا مهارت پیدا کند و در نهایت صادرات کشور بالا برود، اما طبق آمار 86 درصد واردات و 14 درصد صادرات انجام شده است.

توکلی افزود: جای تاسف دارد که در مجلس، دوستان طرح احداث 101 منطقه آزاد را دادند.
 
وی ادامه داد:منازعات قبیله‌ای، خودشیفتگی در رفتار سیاستمداران نتیجه کم‌توجهی به مردم است که اینها با تعالیم دین ما کاملا در تضاد است.
 
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی افزود:سختگیری و عیب‌جویی بر مردم را زیاد کردیم و به جای برخورد اقناعی برخورد ابلاغی با مردم داشتیم این هم از عوامل ضعف ما بوده است.
 
انتهای پیام//ا.س
 

برگزاری ویژه برنامه چهل سالگی انقلاب با حضور احمد توکلی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر