کد خبر: ۶۵۸۹۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال ۸۵ فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۷۴۲۳ میلیارد ریال و اشتغال ۱۴۳۹ نفر در استان صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد ،   راضیه علیرضایی افزود: در بین پروانه‌های صادره در سه ماهه در استان، بخش ساخت فلزات اساسی با اختصاص 5841 میلیارد ریال بیشترین سهم را در بین صنایع داشته است.

وی با بیان اینکه در این مدت، استان در میزان سرمایه گذاری پروانه‌های بهره برداری، رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است،گفت: پروانه‌های بهره برداری صادر شده در استان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد، 63درصد، میزان سرمایه گذاری 2518 درصد و از نظر میزان اشتغال 288 درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی با 5635 واحد صنعتی فعال و سرمایه گذاری بالغ بر 159721 میلیارد ریال و اشتغال حدود 188 هزار نفر از نظر تعداد و اشتغال پس از استان‌های تهران و اصفهان رتبه سوم و از حیث سرمایه گذاری در جایگاه پنجم  قرار گرفته است.

علیرضایی افزود: در حال حاضر 7 درصد تعداد واحدها، 7 درصد سرمایه گذاری کل کشور و 8 درصد اشتغال صنعتی کشور مربوط به استان خراسان رضوی می‌باشد.
 
انتهای پیام//ف.ح
 

افزایش صدور پروانه بهره برداری صنعتی در خراسان رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر