کد خبر: ۶۵۸۹۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روند بهسازی موزه هنر‌های معاصر بازدید کرد.

بازدید معاون امور هنری از روند بهسازی موزه هنر‌های معاصر تهرانبه گزارش حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی موزه هنر‌های معاصر تهران؛ سید مجتبی حسینی، صبح شنبه ۱۶ تیرماه از روند بازسازی موزه هنر‌های معاصر تهران بازدید کرد و با مسئولان شرکت‌های مجری و مشاور بهسازی موزه گفتگو کرد.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از موزه هنر‌های معاصر تهران گفت: موزه هنر‌های معاصر جایگاه مهمی در هنر جامعه دارد و براساس ضرورت، طرح بهسازی موزه شکل گرفت و با در نظرگرفتن اصول تخصصی و مشخصه‌های موزه هنر‌های معاصر تهران، بازسازی انجام می‌شود. با توجه به نقش موزه هنر‌های معاصر تهران در فضای هنر و برای فعالیت آن، ضرورت دارد سرعتِ انجام بهسازی هم مورد توجه قرار گیرد تا دوباره فعالیت موزه آغاز شود.

حسینی همچنین گفت: گروهی از متخصصان حوزه معماری، مرمت و هنرمندان به عنوان گروه مشورتی نیز روند بهسازی را نظارت می‌کنند و به طور مستمر این روند را دنبال می‌کنند.

مسعود معمار، سرپرست دفتر طرح‌های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این بازدید، از روند بهسازی گزارش داد و گفت: براساس برنامه ریزی، عایق‌های حرارتی و رطوبتی پشت بام‌ها در حال انجام است و سه گالری موزه را هم از نظر ایمنی، حریق و ... آماده و مجهز کرده ایم تا آثار گنجینه به این گالری‌ها منتقل شود و بهسازی موزه آغاز شود. سپس فضای برودتی و حرارتی گنجینه تفکیک شود.

همچنین در این بازدید، محسن عقابی مجری طرح بهسازی موزه هنر‌های معاصر تهران و احمد طالبی نژاد – مشاور طرح بازسازی موزه نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های بعدی بهسازی موزه را ارائه کردند.

معاون امور هنری، از گالری ها، پشت بام و سایر بخش‌های موزه هنر‌های معاصر تهران با همراهی مرتضی باقرنژاد، امین مویدی اصفهانی، مجید ملانوروزی و علی محمد زارع – از مدیران معاونت امور هنری بازدید کرد.

انتهای پیام/

دستور پیگیری بهسازی موزه هنر‌های معاصر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر