کد خبر: ۶۷۲۴۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
امام جمعه تربت جام:

امام جمعه تربت جام گفت:وقف می تواند چالش های اقتصاد را به حداقل برساند.

وقف باید در جامعه ترویج یابد/ آنچه که اکنون به وقف نیاز دارد اشتغال جامعه استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد طاهری امام جمعه تربت جام در مراسم «یاوران وقف» در تربت جام گفت: افزود: وقف یک دستور العمل قرآنی است که باید در جامعه بیشتر توجه شود که متأسفانه در سالیان اخیر وقف در تربت جام غریب مانده و لازم است برای تقویت حوزه‌های وقف در منطقه بیشتر تلاش کنیم.
 
وی با تاکید براینکه وقف باید در جامعه ترویج یابد تصریح کرد: واقفین باید به آینده توجه داشته باشند و اولویت‌های جامعه فراموش نشود و آنچه که اکنون به وقف نیاز دارد اشتغال جامعه است که می‌تواند چالش‌های اقتصاد را به حداقل برساند.

امام جمعه تربت جام با انتقاد بر اینکه در حال حاضر ۷۰۰ حلقه چاه کشاورزی نمی‌تواند جوابگوی اشتغال جمعیت ۳۰۰ هزارنفری شهرستان نیست گفت:بهره برداران این حوزه باید به منفعت اجتماعی توجه داشته باشند و در مسیری که خودشان تشخیص و مصلحت می‌دانند انفاق نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد طاهری افزود:در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد موقوفات استان خراسان رضوی برای اهل بیت (ع) انجام شده است و در حقیقت وقف با اهل بیت (ع) گره خورده است.

انتهای پیام//م. ط
 

وقف با اهل بیت (ع) گره خورده است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر