کد خبر: ۶۷۲۵۲۴۵
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷

مدیر اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسدآباد گفت:از ابتدای سال تاکنون 17 میلیارد ریال در این شهرستان جمع آوری شد.

جمع آوری 17 میلیارد یال کمک های مردمی در اسدآبادبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمد نایبی‌صفا، مدیر اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسدآباد به جمع آوری  17 میلیارد ریال صدقات و مشارکت مردمی از ابتدای سال تاکنون اشاره کرد و افزود:از این میزان 2 میلیارد و 700 میلیون ریال مربوط به صدقات بوده که این میزان صدقه از 1420 صندوق صدقه شهرستان جمع‌آوری شده است.

وی با اشاره به واحد خودکفایی کمیته امداد شهرستان افزود: طی مدت فوق بیش از یک میلیارد و 150 میلیون ریال از محل منابع بانکی به 58 مددجوی کمیته امداد و بیش از 6 میلیارد و 380 میلیون ریال از محل منابع داخلی به 80 مددجو تسهیلات اشتغالزایی پراخت شده است.

مدیر اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسدآباد با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 84 زائر مددجوی کمیته امداد شهرستان به مشهد مقدس اعزام شدند  افزود: علاوه بر این تعداد 54 دانش‌آموز، دانشجو و خانواده مددجوی کمیته امداد طی مدت فوق به مشهد مقدس اعزام شده‌اند.

نایبی صفا به واحد فرهنگی کمیته امداد اسدآباد اشاره کرد و افزود: پرداخت کمک هزینه سفر کربلای معلی برای 10 مددجو با هزینه‌ای افزون بر 110 میلیون ریال، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای نوعروسان، کلاس‌های آموزشی زنان سرپرست خانواده و دختران بازمانده از تحصیل و بازمانده از ازدواج، کانون‌های آموزشی ولایت، اعزام 350 مددجو به اردوهای درون‌استانی و بیرون‌استانی، برگزاری کلاس‌های قرآنی ترنم نور برای 120 مددجو، آموزش قرآن در خانه برای 80 زن سرپرست خانوار و دختران در شرف ازدواج و دختران بازمانده از تحصیل از جمله اهم اقدامات واحد فرهنگی کمیته امداد شهرستان طی مدت فوق بوده است.

انتهای پیام/ب

جمع آوری2 میلیارد و 700 میلیون ریال صدقات در اسدآباد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر