کد خبر: ۶۸۵۷۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

رئیس‌جمهور آمریکا در جریان دیدار با مدیر عامل شرکت اپل، نام وی را اشتباه بر سر زبان آورد و سوژه جدید کاربران در شبکه‌های اجتماعی شد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، روز چهارشنبه در جریان دیدار با «تیم کوک» مدیر عامل شرکت اپل در کاخ سفید، وی را «تیم اپل» صدا زد.

تیم کوک، مدیر عامل اپل که در نشست هیئت مشورتی نیروی کار آمریکا در کاخ سفید حضور یافته بود، از سوی دونالد ترامپ بخاطر مدیریت هشت ساله این شرکت و سرمایه‌گذاری عظیم در آمریکا مورد تقدیر قرار گرفت.

گاف دوباره ترامپ در تلفظ نام مدیرعامل شرکت اپل!

تیم کوک، مدیرعامل اپل در کنار رئیس‌جمهور آمریکا

ترامپ در این نشست با اشاره به «تیم کوک» مدیر عامل شرکت اپل گفت: «تو در حال توسعه همه چیز هستی و به واقع، کار‌هایی را انجام داده‌ای که من از ابتدا از تو می‌خواستم. من قبلا می‌گفتم تیم، تو باید این کار را انجام دهی و انجام داده‌ای. تو سرمایه‌گذاری بزرگی را در کشور ما انجام دادی. ما از این مسأله قدردانی فراوان می‌کنیم، تیم اپل!»

ترامپ البته پس از آن با تلفظ صحیح نام «تیم کوک» اشاره کرد که این مسأله بخاطر لغزش زبان بوده است. اما این گاف ترامپ به شبکه‌های اجتماعی کشیده و سبب مقایسه گاف وی با اشتباهاتی شد که در گذشته در خصوص نام افراد مرتکب شده بود. وی در مارس ۲۰۱۸ نیز به هنگام معرفی «ماریلین هیوسن» مدیر عامل شرکت لاکهید مارتین، او را به اشتباه «ماریلین لاکهید» خوانده بود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر