کد خبر: ۶۹۷۹۲۸۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

کارشناس نگهداری و تعمیر شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان گفت: در خرداد امسال در ۳۴ روستای استان ۴۵۸۳ خانوار تحت آبرسانی سیار قرار گرفتند که از این تعداد ۸۸۷ خانوار به شکل دائم آبرسانی شدند.

آبرسانی سیار به ۳۴ روستای همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمد رنجبرکرمی کارشناس نگهداری و تعمیر شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان گفت: در سومین ماه از سالجاری ۱۰۸ سرویس آب با ۱۰۵۲ مترمکعب حجم به ۳۴ روستای مذکور انتقال داده شد.

وی با اشاره به شمار آبرسانی‌های سیار در سه ماه نخست سالجاری، اظهار کرد: در فروردین سالجاری در مجموع ۴۱ روستا به صورت سیار آبرسانی شدند که از این تعداد ۱۱ روستا جزء روستا‌های غیر تحت پوشش و ۳۰ روستا جزء روستا‌های تحت پوشش شرکت آبفار بوده‌اند.

وی با این توضیح که البته تعدادی از این روستا‌ها به صورت دائم و تعدادی به صورت موقت نیازمند آبرسانی سیار بوده‌اند و آبرسانی بر این اساس انجام شده است، عنوان کرد: در فروردین امسال از ۴۱ روستای مذکور تنها ۲ روستا در شهرستان همدان و ۱۴ روستا در شهرستان فامنین به صورت دائم نیازمند آبرسانی سیار بودند و مابقی روستا‌ها در شرایط بحرانی و آبرسانی دائم قرار نداشتند.

رنجبرکرمی ادامه داد: بر همین اساس در فروردین امسال، ۷۱۹۷ خانوار در ۴۱ روستای استان توسط ۱۲۹ سرویس با حجم یک هزار و ۴۲۲ متر مکعب آب به صورت سیار آبرسانی شدند.

وی بیان کرد: بر همین اساس در بازه زمانی مذکور ۸۸۷ خانوار از ۷۱۹۷ خانوار ذکر شده به صورت دائم تحت آبرسانی سیار بودند و مابقی روستا‌ها بدون نیاز به آبرسانی دائم تنها براساس ضرورت تحت آبرسانی سیار قرار گرفتند.

کارشناس نگهداری و تعمیر شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان در ادامه ضمن اشاره به آبرسانی سیار در اردیبهشت سالجاری گفت: همچنین در دومین ماه از سالجاری، ۳۶ روستا به صورت سیار آبرسانی شدند که از این تعداد ۹ روستا جزء روستا‌های غیر تحت پوشش و ۲۷ روستا جزء روستا‌های تحت پوشش شرکت آبفار استان بودند.

وی افزود: از ۳۶ روستای مذکور تنها ۱۶ روستا به صورت دائم نیازمند آبرسانی سیار بودند و مابقی تنها در زمان‌های مورد نیاز و بر حسب ضرورت تحت آبرسانی سیار قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در اردیبهشت سالجاری ۶۰۸۴ خانوار در ۳۶ روستای مذکور به صورت موقت و دائم تحت پوشش آبرسانی سیار شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان قرار گرفتند، یادآور شد: بر همین اساس ۸۴ سرویس آب در اردیبهشت ماه امسال به روستا‌های مذکور انتقال داده شد.

رنجبرکرمی بیان کرد: در دومین ماه از سالجاری نیز تنها ۱۶ روستا از روستا‌های تابعه دو شهرستان همدان و فامنین، به صورت دائم نیازمند آبرسانی سیار بودند که این نوع از خدمت رسانی نیز دربازه زمانی یادشده به انجام رسید.

وی درباره آبرسانی سیار در خردادماه سالجاری نیز گفت: بر اساس اطلاعات ثبت شده در سومین ماه از امسال ۳۴ روستا تحت آبرسانی سیار قرار گرفتند که از این تعداد ۲۷ روستا جزء روستا‌های تحت پوشش و مابقی جزء روستا‌های غیر تحت پوشش بودند.

رنجبرکرمی با این توضیح که از ۳۴ روستای مذکور تنها تعدادی نیازمند آبرسانی دائم بودند، اظهار کرد: از این تعداد در خرداد سالجاری فقط ۱۶ روستا تماماً تحت آبرسانی سیار بودند و مابقی روستا‌ها بر اساس نیازبه صورت موقت آبرسانی شدند.

انتهای پیام/ د 

به روستاهای همدان آبرسانی شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر