کد خبر: ۶۹۹۹۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از پیش‌فروش غیرحضوری حداکثری بلیط‌های تابستانی برای مسافران خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه درباره اهم برنامه‌های کمیته حمل و نقل و ترافیک جاده‌ای ستاد اجرایی خدمات سفر تابستان، گفت : در این راستا هماهنگی‌های لازم با تشکل‌های صنفی بخش مسافر و شرکت‌های مسئول شبکه و نمایندگی‌های آن‌ها به عمل آمده است.

وی هدف از این اقدام را به کار گیری حداکثری توان ناوگان عمومی حمل و نقل به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافرین و فراهم کردن شرایط پیش‌فروش حداکثری بلیط به ویژه به صورت غیر حضوری شامل اینترنتی، آپ، موبایلی، تلفنی اعلام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از هماهنگی با سازمان پایانه‌های شهرداری برای آماده بودن فضا‌های خدماتی پایانه خبر داد و گفت: همچنین با مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی و سایر دستگاه‌های خدماتی بین راهی هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

این مسئول بیان داشت: از توان همکاران حوزه راهداری در نظارت‌های بین راهی و ناوگان عمومی حمل مسافر استفاده خواهد شد و در زمینه تشدید نظارت بر عملکرد مدیران فنی شرکت‌ها برنامه ریزی لازم به عمل آمده است.

کرمی همچنین از تشدید نظارت بر عملکرد شرکت‌ها و رانندگان و انجام کمیسیون‌های فوق العاده جهت رسیدگی به شکایت مسافرین و تخلفات بخش خبر داد.

وی افزود: هماهنگی و همکاری مؤثر فرابخشی با ستاد‌های اجرایی خدمات سفر و سایر ارگان‌های ذیربط در سفر‌های بین شهری استان نظیر پلیس راه، جمعیت هلال احمر، اورژانس و ... انجام شده است .

 

 

انتهای پیام/د

هماهنگی‌های لازم با تشکل‌های صنفی بخش مسافر و شرکت‌های مسئول

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر