کد خبر: ۷۰۴۴۸۸۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از دستگیری ۱۹سارق با ۲۴فقره سرقت مسلحانه در شهر‌های سیستان وبلوچستان خبرداد.

سردارمحمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،گفت: در اجرای طرح مبارزه با سرقت‌های مسلحانه و بعنف با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ۱۹ سارق حرفه‌ای دستگیر و ۲۴ فقره سرقت مسلحانه و بعنف درشهر‌های زاهدان، ایرانشهر، سراوان و خاش کشف شد.

سردار محمد قنبری افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی و بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف در سطح استان، ۱۹ سارق سابقه دار را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

او افزود: در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهمان و هماهنگی‌های لازم قضائی در ۷ روز گذشته در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه در شهر‌های زاهدان، ایرانشهر، سراوان و خاش، ۱۹ سارق به عنف و مسلح را دستگیر و از مخفیگاه آن‌ها مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این رابطه ۲ دستگاه خودروی سواری، یک دستگاه موتورسیکلت، ۶ دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد کشف و متهمان در بازجوئی‌های تخصصی کارآگاهان زبده پلیس آگاهی به ۴ فقره سرقت موتورسیکلت، ۱۰ فقره سرقت تلفن همراه، ۴ فقره سرقت خودرو، ۲ فقره سرقت منزل، یک فقره سرقت محتویات خودرو، ۲ فقره سرقت معابر و یک فقره سرقت وجه نقد اعتراف کردند.

سردار قنبری با اشاره به اینکه کاهش جرائم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه اولویت مهم پلیس استان در جهت افزایش ضریب احساس امنیت در بین شهروندان است، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/پ

دستگیری سارقان مسلح ذر سیستان و بلوچستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر